Astročlánky

27. března 2022 05:53

Anna Kopečková

Velká věštba na duben pro Panny: Co vám předpovídají karty a runy?

Co čeká Panny ve čtvrtém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na duben, kterou pro Panny z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na duben vám z tarotových karet vychází Desítka mečů, která nepatří k úplně příznivým kartám. Ukazuje deset mečů, které umí bodat a dávat určité strachy. A vy budete mít celý měsíc na to, abyste našli, co vás zneklidňuje, a abyste to dokázali změnit a negativní energii proměnili v něco užitečného.

Co říkají mariášové karty?

Nějaké strachy se mohou objevit hned během první dubnové dekády. Pravděpodobně půjde o věci spojené s vašimi jistotami. Můžete řešit nějaké kontroly na silnici nebo technické prohlídky, mohlo by se jednat i o věci spojené s vaším zaměstnáním. Naštěstí budete mít přátele, o které se můžete opřít.

Od druhé dekády už bude vše příznivější a vy si oddechnete. Každopádně budete mít hodně práce a věcí k vyřizování. A teprve po práci se budete moci věnovat někomu blízkému a užívat si příjemnější věci.

Tip kartářky na duben: Naši předci bojovali proti různým strachům pomocí kopřiv. Udělali z nich svazek a pověsili ho nad vchodové dveře, aby je kopřivy chránily před nezvanými hosty.

Vaše runa na duben: Inguz

Inguz představuje ochranu shůry, pomáhá chránit před vším zlem světa a lidmi zlé vůle, a také odhaluje dřímající vlohy. Možná tedy v dubnu budete mít nápady, které mají šanci na realizaci a z dlouhodobého hlediska budou velmi šťastné.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.