Astročlánky

25. března 2022 05:34

Anna Kopečková

Velká věštba na duben pro Raky: Co vám předpovídají karty a runy?

Co čeká Raky ve čtvrtém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na duben, kterou pro Raky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na duben vám z tarotových karet vychází Šestka pohárů, což je taková nostalgická karta. Ukazuje, že můžete být myšlenkami někde v minulosti, nebo naopak v budoucnosti, v něčem, co by mohlo být. A možná budete mít problém stát nohama na zemi tady a teď.

Co říkají mariášové karty?

Duben by pro vás měl být relativně poklidný. Ze začátku se budete starat o věci, které vám nesou jistotu. Mohla by jen přijít nějaká mrzutost, ale vy to všechno bravurně zvládnete. Také se budete muset vypořádat s nějakými věcmi úředního charakteru.

Hlavně se ale budete v dubnu věnovat rodinným záležitostem a dařit by se vám mohlo i v lásce. Můžete poznat někoho, kdo se vám bude líbit.

Tip kartářky na duben: Naše babičky věřily, že když se vypěstuje divizna, dodá vám sílu a sebevědomí. Máte-li tedy možnost, zkuste si ji vypěstovat na zahrádce nebo ji noste alespoň s sebou sušenou v malém plátěném sáčku. Když se její vibrace a energie prolnou s tím, co vyzařujete vy, pomůže vám to zvýšit vaši sebedůvěru.

Vaše runa na duben: Laguz

Laguz je runa intuice. Když tedy budete vnímat, co cítíte, a budete se tím řídit, bezpečně vás provede celým tímto měsícem.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.