8. díl seriálu Velvet: Alberto se nedokáže kontrolovat, Ana mu jeho chování rozmlouvá

Na Prima LOVE ve 21.55 můžete každý den sledovat španělský seriál Velvet. Dědic módního impéria Alberto si musí vzít ambiciózní Cristinu, jejíž tatínek dokáže finančně zachránit módní dům Velvet. Alberto ale svoje city nezvládá. Podívejte se na ukázku z osmého dílu.

Prošvihli jste seriál Velvet během premiéry? Nevadí, máme pro vás zásadní shrnutí.

VŠECHNY DÍLY VELVET MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, které vede jeho otec Rafael, Ana je chudá švadlena, jež už celé roky pracuje právě pro toto impérium. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit pravidla své doby a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim. Po smrti otce musí Alberto převzít rodinnou firmu.

Pokus o útěk Anny a Alberta nevyšel, Alberto přichází do vedoucí pozice rodinného podnikání, které s sebou nese mnoho nepřátel, ale i finanční problémy. A z těch se dokáže vyprostit pouze v rámci sňatku s ambiciózní dcerou bohatého podnikatele Cristinou. Ana je trpělivá a rozhodne se být ženou v pozadí.

Alberto se ale ke Cristině nedokáže chovat jako její snoubenec.

Co se stalo v minulých dílech?

Podívejte se na ukázku ze sobotního dílu Velvet (8).

Sledujte seriál Velvet ve 21.55 na Prima LOVE každý den.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.