Vinaři: 11. epizoda: Špačci

Vinaři (11) - Špačci

Vinaři: 11. epizoda: Špačci

Na Křetici míří černá smrt. Nebojte se, morové rány malebnou vesničku na jižní Moravě nepotkají, ale pro vinaře to bude pohroma minimálně srovnatelná. Na vinice se totiž chystají tisícikusá hejna špačků s jediným cílem – sežrat co nejvíc lahodných bobulek. Každý z Křetic se snaží katastrofu odvrátit po svém, každý má zaručený recept. Protože „dobrý špaček = mrtvý špaček“.

Bude lepší Pavlíčkova klasika s brokovnicí, inovativní nápad s nahraným zvukem mučeného špačka nebo snad Königův převratný vynález? Nebo bude potřebovat do boje proti létajícím bestiím postavit mnohem silnější kalibry?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil, M. Roden, J. Paulová a další.

Režie: V. Moravec

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.