Vinaři: 12. epizoda: Vinobraní

Vinaři (12) - Vinobraní

Vinaři: 12. epizoda: Vinobraní

Na vinohradech začalo vinobraní.A nebyl by to Franta Vlček, aby v něm neviděl možnost si pořádně namastit kapsu. Protože to vypadá, že sklizeň bude výborná, rozhodne se objednat si z Maldávie hrozny, ze kterých udělá burčák, a své hrozny využije jenom do láhví.

I ostatní vinaři ve vinohradech pořádně makají. Jelikož si křetičtí rytíři vína (Pavlíček, Vlček starší a Fuksa) slíbili, že až bude skvělá sklizeň, přiberou do svého stavu někoho dalšího, začíná se schylovat ke složitému rozhodování, kdo bude onen vyvolený. Fuksa s Olinem se snaží Bedřicha přesvědčit, aby se rytířem stal František Vlček. O tom ale Bedřich nechce samozřejmě ani slyšet.

Frantovi se pak nápad s maldavskými hrozny rozleží a snaží se Luise zmermomocnit, aby hrozny odvolal. Už je ale pozdě a kamion vesele míří do Křetic. Sen o vstupu do řádu rytířů vína je ztracen. Nebo není?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil, M. Roden, J. Paulová a další.

Režie: V. Moravec

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.