Vinaři: 2. Epizoda: Kladeňáci

Vinaři: 2. Epizoda: Kladeňáci

Vlčkova vinárna Sovička se třese na každoroční žně, které jí zaručuje pravidelný nájezd svérázných fanoušků kladenského hokeje. Všichni zaměstnanci vinařství už moc dobře vědí, jaké riziko hrozí. Proto se snaží vše patřičně připravit tak, aby byly ztráty na hmotných statcích co nejmenší a zábava (a samozřejmě i z ní plynoucí zisk) co největší. V rámci nějaké té „chlapské“ zábavy nechá Vlček svozit lepé děvy z celého okolí, aby se s pány z Kladna dle libosti pobavily. Jenže nikdo nemůže tušit, že pánové s sebou tentokrát poprvé přivezou i manželky.

Akce, která zpočátku zavání buď absolutní nudou, nebo totální průšvihem, se nakonec slibně rozjede a všichni v Sovičce si užijí nejen svérázné taneční vystoupení, ale i nečekanou žádost o ruku, kterou posvětí sám hokejový bůh z Kladna.

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si fotogalerii z dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, J. Kriegel, L. Langmajer, M. Ruppert, K. Zima, I. Jirešová, D. Choděrová a další.

Režie: V. Moravec

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.