Druhá epizoda Vinařů I v sobotu online na Primě! A bacha, přijedou Kladeňáci

Za Křetickými tentokrát do Vlčkova vinařství dorazí banda hokejových fandů z Kladna. A nebude to jen tak, Kladeňáci se v Sovičce pěkně rozjedou.

Všichni ve Vlčkově vinárně Sovičce jsou natěšení na pravidelný nájezd svérázných fanoušků kladenského hokeje. Jako každoročně i nyní očekávají, že na nich pěkně vydělají. Protože už je ale celé vinařství velmi dobře zná, zahajují preventivní ochranná opatření. Riziko hmotných (a psychických) ztrát je totiž během návštěvy "potomků ocelářů" vysoké.

A jelikož se vždycky jednalo o čistě pánský zájezd, sváží pro jistotu František Vlček všechny lepé děvy z okolí, aby se pánové náležitě pobavili se vším všudy. Jenže kdo mohl tušit, že s sebou tentokrát dovezou i své právoplatné manželky?

Akce, která zpočátku zavání buď absolutní nudou, nebo totální průšvihem, se nakonec slibně rozjede a všichni v Sovičce si užijí nejen svérázné taneční vystoupení, ale i nečekanou žádost o ruku, kterou posvětí sám hokejový bůh z Kladna.

Mrkněte na fotogalerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.