Vinaři: 8. epizoda: Nová generace

Vinaři: 8. epizoda: Nová generace

Faráře Tomicu trápí malý počet věřících v Křeticích. Naděje vkládá alespoň do Julie a Michala, jenže u nich to na zplození potomka tedy opravdu nevypadá. Po rozhovoru s doktorem Lužou se Tomica rozhodne vzít věci do svých rukou. Snad by byl dokonce schopen opustit církev, aby naplnil boží poslání a plodil malé Křetičáky a Křetičačky. Jen je třeba zjistit, jestli vůbec nějaké děti může mít. A nejlepším pomocníkem mu v tom bude Patrik Tauš. Ten si s Tomicou ještě užije.

Ale farář není jediný, kdo bude muset projít životní zkouškou. Ta čeká i Buddyho. František Vlček se totiž dozví, že Pražák Buddy randí s jeho dcerou a rozhodne si ho řádně proklepnout.

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil a další.

Režie: D. Wlodarczyk

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.