Vinaři: 8. epizoda: Nová generace

Vinaři: 8. epizoda: Nová generace

Faráře Tomicu trápí malý počet věřících v Křeticích. Naděje vkládá alespoň do Julie a Michala, jenže u nich to na zplození potomka tedy opravdu nevypadá. Po rozhovoru s doktorem Lužou se Tomica rozhodne vzít věci do svých rukou. Snad by byl dokonce schopen opustit církev, aby naplnil boží poslání a plodil malé Křetičáky a Křetičačky. Jen je třeba zjistit, jestli vůbec nějaké děti může mít. A nejlepším pomocníkem mu v tom bude Patrik Tauš. Ten si s Tomicou ještě užije.

Ale farář není jediný, kdo bude muset projít životní zkouškou. Ta čeká i Buddyho. František Vlček se totiž dozví, že Pražák Buddy randí s jeho dcerou a rozhodne si ho řádně proklepnout.

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil a další.

Režie: D. Wlodarczyk

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.