Druhá epizoda Vinařů v pondělí na Primě! A bacha, přijedou Kladeňáci

Křetické už znáte, týden se s týdnem pomalu schází a další epizoda Vinařů je tu. Tentokrát se spolu s Kladeňáky vypravíte do Vlčkova vinařství. A nebude to jen tak, fandové kladenského hokeje se v Sovičce pěkně rozjedou. Dívejte se na reprízu druhé epizody Vinařů v pondělí ve 20.15 na Primě!

Všichni ve Vlčkově vinárně Sovičce jsou natěšení na pravidelný nájezd svérázných fanoušků kladenského hokeje. Jako každoročně, i nyní očekávají, že na nich pěkně vydělají. Protože už je ale celé vinařství velmi dobře zná, zahajují preventivní ochranná opatření. Riziko hmotných (a psychických) ztrát je totiž během návštěvy "potomků ocelářů" vysoké.

A jelikož se vždycky jednalo o čistě pánský zájezd, sváží pro jistotu František Vlček všechny lepé děvy z okolí, aby se pánové náležitě pobavili se vším všudy. Jenže kdo mohl tušit, že s sebou tentokrát dovezou i své právoplatné manželky?

Akce, která zpočátku zavání buď absolutní nudou, nebo totální průšvihem, se nakonec slibně rozjede a všichni v Sovičce si užijí nejen svérázné taneční vystoupení, ale i nečekanou žádost o ruku, kterou posvětí sám hokejový bůh z Kladna.

Prohlédněte si fotogalerii:

Druhá epizoda, jejímž patronem je Robert Nebřenský alias enolog Luis König, je věnovaná odrůdě Neuburg. Přečtěte si něco také o ní:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.