Jestli máte fotbalové srdíčko, tak zaplesá u desáté epizody Vinařů. Mrkněte se na ni ONLINE!

Víno, nebo pivo, to je hlavní střet Čechů a Moraváků v seriálu Vinaři. Když se ovšem do toho všeho zamíchá fotbal, vězte, že bude o zábavu postaráno. Pokud jste desátou epizodu nezachytili v neděli v televizi, zpříjemněte si s ní třeba pondělní odpoledne a mrkněte se na ni online!

Kromě velkého česko-moravského mače vás bude bavit i fotbalový šampionát, který si budou strdínští užívat v hospodě U námořníka. Určitě vám připomene nejednu situaci, kterou znáte z vlastního života, když se jedná o muže a fotbal!

Mocnou sílu fotbalu osobně zakusí i Blanka, která v hospodě pomáhá roznášet pivo. Potřebuje si totiž nutně přivydělat na "dýškách" pár korun navíc, ale protože chlapy zajímá jenom fotbal, rozhodne sáhnout až ke krajnímu řešení. Jenže existuje vůbec něco, co předčí zájem mužů o kopanou?

To se dozvíte v 10. epizodě Vinařů:

Sdílejte článek
Štítky fotbal

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.