Jitka Čvančarová alias Jana Hamplová nenechá žádného muže chladným!

Tedy alespoň coby hospodská Jana Hamplová v nové sérii komediálního seriálu Vinaři. Nejen, že dokáže natočit pivo, které má říz a jehož pěna je jako smetana, ale ještě se půllitru umí řádně chopit!

Jana Hamplová vede jedinou hospodu ve Strdíně, vsi, kde se odehrávají noví Vinaři. Žije sama bez muže, i když to na ní "zkouší" snad každý chlap ve Strdíně. Jenže Hamplová nemá zájem. Naprosto jí stačí společnost její skoro dospělé dcery Kláry. I ta jí totiž dokáže dát pořádně zabrat!

A jak svoji roli vidí Jitka Čvančarová? „Je to taková nedosažitelná femme fatale vesnice – má nespočet nápadníků, které od sebe celkem humorně „odpálkovává“, a čím víc jsou u ní muži neúspěšní a ona je pro ně nedosažitelnější, tím víc je samozřejmě i žádoucí.“

Prohlédněte si fotogalerii:

Jste zvědaví, jak si Jitka Čvančarová jako hospodská poradí? V tom případě sledujte novou řadu Vinařů, na kterou se můžete těšit už na podzim.

Sdílejte článek
Štítky Jitka Čvančarová Sexy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.