Karla Rodena inspiroval seriál Vinaři: Limitovanou edici jeho vín si kupte v Tchibo

Karel Roden, který v seriálu Vinaři ztvárnil charismatického architekta Křižana, je v posledních letech spojován nejen s herectvím, ale i s originální značkou svého vína. Nyní máte šanci si ho koupit. Exkluzivně v Tchibo.

Televize Prima tak představuje exkluzivní limitovanou edici vín Karla Rodena, která je k dostání v obchodech společnosti Tchibo. Limitovaná edice zahrnuje dva druhy vín – Pálava pozdní sběr 2013 a Neuburské pozdní sběr 2013. Různé odrůdy vína se objevují také v závěru každé z šestnácti epizod seriálu Vinaři, Neuburské mohli diváci vidět ve druhém díle, Pálavu pak ve včerejší sedmé epizodě, ve které hostoval právě Karel Roden.

Zákazníci obchodů Tchibo dostanou jedinečnou příležitost zakoupit tato vína za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Navíc obdrží dárek v podobě fotografie Karla Rodena s jeho podpisem a dárkovou tašku na víno s logem seriálu Vinaři. Obě edice vín jsou ručně číslované od 1. do 1 500. lahve. Pálava pozdní sběr 2013 bude v prodeji od 13. října, Neuburské pozdní sběr 2013 ho doplní od 20. října. Vína budou v prodeji do vyprodání zásob.

Edici vín Karel Roden již pět let exkluzivně připravuje Adámkovo vinařství z Višňové u Znojma, které je rovněž partnerem seriálu Vinaři.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.