Kdepak, když věští koza, něco není v pořádku. Potvrdí se vám to u třetí epizody Vinařů I

Ještě k tomu, když se nejedná jen tak o klasickou kozu z chlívku, ale Fuksovu senzibilní Terezku. Sledujte online třetí epizodu Vinařů s názvem Věštba.

Jo, taková splašená koza, to jsou hned celé Křetice v pozoru. Ona totiž Fuksova Terezka není jen tak obyčejné zvíře, ona má dar věštění. Jakmile hrozí, že se něco "semele", na Terezce je to hned znát. A protože nejen mečí, ale dokonce i odmítá jídlo, je evidentní, že hrozí velký průšvih.

A jak se hrdinové seriálu přesvědčí, nebude to průšvih jediný. Bedřich Pavlíček bude muset překonat plíseň ve vinohradě, Michal zase zapomene na výročí se svou krásnou Julií a to ani nemluvíme o tom, že se do Křetic k Vlčkovi chystá food kritik!

Podívejte se na fotogalerii:

Sdílejte článek
Štítky online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.