Kdepak, když věští koza, něco není v pořádku. Potvrdí se vám to u třetí epizody Vinařů I

Ještě k tomu, když se nejedná jen tak o klasickou kozu z chlívku, ale Fuksovu senzibilní Terezku. Sledujte online třetí epizodu Vinařů s názvem Věštba.

Jo, taková splašená koza, to jsou hned celé Křetice v pozoru. Ona totiž Fuksova Terezka není jen tak obyčejné zvíře, ona má dar věštění. Jakmile hrozí, že se něco "semele", na Terezce je to hned znát. A protože nejen mečí, ale dokonce i odmítá jídlo, je evidentní, že hrozí velký průšvih.

A jak se hrdinové seriálu přesvědčí, nebude to průšvih jediný. Bedřich Pavlíček bude muset překonat plíseň ve vinohradě, Michal zase zapomene na výročí se svou krásnou Julií a to ani nemluvíme o tom, že se do Křetic k Vlčkovi chystá food kritik!

Podívejte se na fotogalerii:

Sdílejte článek
Štítky online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.