Koza Terezka, obávaná kritička a nebezpečná plíseň už ve čtvrtek pozlobí Vinaře!

Repríza třetí epizody seriálu Vinaři se k nám blíží mílovými kroky. Už ve čtvrtek ve 20.15 se na Primě připravte na věštbu!

Jo, taková splašená koza, to jsou hned celé Křetice v pozoru. Ona totiž Fuksova Terezka není jen tak obyčejné zvíře, ona má dar věštění, je to prostě vysoce senzibilní koza. Jakmile hrozí, že se něco "semele", na Terezce je to hned znát. A protože nejen mečí, ale dokonce i odmítá jídlo, je evidentní, že hrozí velký průšvih. To by mohlo znamenat dokonce i živelnou katastrofu!

A také že ano, přesvědčí se o tom půlka Křetic. Bedřich Pavlíček objeví na vinohradu perenosporu a vězte, že ač to zní jako trošku neobvyklý název pro nějakou místní semetriku, jedná se o plíseň, která svou zákeřností může zničit celý vinohrad!

Michal v boji za zdravý Pavlíčkův vinohrad zase zapomene na desetileté výročí s Julií, od níž si to také pěkně vyslechne. A když se bude snažit svou milou si udobřit, „sbalí“ ho u toho policie v čele s otcem Patrikem, policejním náčelníkem.

Totální zkázu završí návštěva obávané kulinářské kritičky v Sovičce. Franta Vlček má velké plány, jak kritika zaujmout.

Podívejte se na video ze seriálu Vinaři:

Podnik je navíc oslabený o svoji nejsilnější komponentu Heduš, kterou chytl žlučník. Jak tohle nakonec dopadne? Franta Vlček má naštěstí Hřébu:

Reprízu 3. epizody serilu Vinaři sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.