Křetice nežijí jen vínem, ale i rybolovem. No fakt. Sledujte šestou epizodu Vinařů I online!

Vinaři (6) - Sumec

Už její název Sumec napovídá, že se všechno bude týkat jedné ryby, respektive jednoho pořádného macka. A kdo jiný by si s ním měl poradit než porybný Machr. Pokud tedy nebude v lihu...

Petru nevzali do basketbalového týmu USK Praha, Machra zase křetičtí nechtějí u lomu, když se snaží chytit legendárního sumce Jana Žižku z Trocnova. A tihle dva "ztroskotanci" se dají dohromady. I když ne tak, jak by jeden čekal.

Machr se s Petrou podělí o nejlepší antidepresivum pod sluncem (jo, hádáte správně, o pořádnou flašku), zatímco Petra Machra podpoří, aby se mohl zúčastnit rybolovu. Vždyť je přece porybný!

Ale bude to k něčemu? Opravdu Machr mytickou rybu viděl, nebo se mu jen něco zdálo? A jak se vyvine jeho vztah s Petrou?

Prohlédněte si fotogalerii k epizodě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.