Marek Taclík jako buran a držgrešle. Ve Vinařích vás bude bavit!

Že se točí nová série Vinařů, to není žádné tajemství. Až donedávna ovšem bylo tajemstvím, jaké budou nové tváře Vinařů. My už vám jednu z nich můžeme představit. Marek Taclík alias Zdeněk Barták vás bude sice štvát. Ale rozhodně vás bude nutit i k úsměvu!

V nové řadě kultovního komediálního seriálu Vinaři, který na podzim odvysílá televize Prima, se objeví postava svérázného venkovana, kterou ztvární herec Marek Taclík. Jeho vykutálený vesničan Barták je „moderní vesnický vekslák“, jak ho popsal herec, který se snaží na všem vydělat.

Marek Taclík se příliš dlouho nerozmýšlel, než roli v seriálu přijal. „Zásadní roli v mém rozhodování měl autor scénářů první série, Petr Kolečko, protože Petra znám, hraji asi ve třech jeho věcech. Takže přátelství s Petrem rozhodlo.“

Seriálovou manželku Marka Taclíka ztvární Laďka Něrgešová. „V duu Barták a Bartáková je hlavou rodiny samozřejmě Bartáková. Ne že by to tak scenáristé napsali, ale s Laďkou se takhle prostě líp hraje, asi tady nastal takový přirozený vývoj – na obou stranách, a Laďka je šéf,“ žertoval Taclík, který má podle svých slov pozitivní vztah k vínu.

Marek Taclík alias Barták se seriálovou manželkou Laďkou Něrgešovou

„Skládal jsem degustační zkoušky na vinařské škole ve Valticích a zjistil jsem, že mám talent. Ty zkoušky jsem dokonce udělal na jedničku. Dostal jsem šest sklenic bílého vína a měl jsem určit odrůdy. Udělal jsem jen jednu chybu! A byly to samé pozdní sběry, takže hodně cukru, silná vína, žádná legrace to nebyla,“ dodal herec.

Manželská dvojice Bartákových je obrazem podnikavých českých venkovanů a diváci s nimi bezesporu zažijí hodně zábavy.

Sdílejte článek
Štítky seriál role Marek Taclík

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.