V pátečních Vinařích se chystá svatba. A vdávat se bude Jana Hamplová

Vinaři II - Vezmeš si mě?

Akorát o tom chuděra ještě sama neví. Jak to? Její bývalý partner Pepek se totiž vrátil pro svoji rockovou princeznu. A vznikne z toho hodně zapeklitá situace!

Svého bývalého partnera, námořníka Pepka, používala Jana Hamplová jako páku na všechny nenechavce ze Strdína. Vybásnila o něm všem, že je to hromotluk bez kouska slitování a zničí každého, kdo se jí jen dotkne. Jenže její výmluvy vzaly za své, protože legendární Pepek se najednou zničehožnic ve Strdíně objeví.

A nechce nic mímň, než si svoji milovanou Janu vzít za ženu. Ta je ale z jeho nabídky více než zaskočená. S podobným individuem, ač je otcem Kláry, rozhodně nechce mít nic společného, a navíc její srdce začalo tepat pro někoho úplně jiného.

Jak to ale vše udělat? Pepek si nedá říct a začne ihned zařizovat svatbu, aniž by se s budoucí nevěstou vůbec domlouval. Pepek prostě dobrý dojem ve Strdíně moc neudělá. Navíc s sebou ještě přitáhne něco, co hodně negativně postihne všechny obyvatele Strdína. Nejvíc však Monču Waldemarovou...

Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě na sedmou epizodu Vinařů!

Sdílejte článek