Ve Vinařích II bude vykonávat svou praxi léčitel Barták. Jen aby to Bedřich přežil!

Kdepak, Bartákovi nevynechají jedinou příležitost k výdělku. A protože se to Frantovi Vlčkovi bude zrovna „hodit do krámu“, nejvíc si to nakonec odskáče Bedřich Pavlíček. Nenechte si ujít druhou epizodu seriálu Vinaři II s názvem Léčitel. Seriál Vinaři II sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Bedřich Pavlíček si sice hezky užil na vinohradu, ale už se chystá domů za svojí Stázi. Jenže to vypadá, že je celý svět proti jeho návratu do Křetic – pěšky to nestihne a ani místní šampion traktorových závodů Bobík ho na vlak včas dopravit nestihne.

Podívejte se na upoutávku k seriálu Vinaři:

Franta Vlček se rozhodne, že sázku s Waldemarem nezruší, a pustí se do práce. Jako námezdní sílu si vezme Patrika, Hřebce a Machra, tedy pracanty vskutku „k nezaplacení“. Když se ovšem dozví, že Bedřich nestihl vlak do Křetic, napadne ho ďábelský plán – bude to právě Bedřich, kdo mu pomůže sázku vyhrát. Je přece nejlepší křetický vinař.

Jenže Stázi Bedřichovi práci ve vinohradě zakázala. A Bedřich jí nemůže lhát. Jak to tedy vymyslet? Je na čase vymyslet další ďábelský plán, na to je Franta Vlček mistr. Přesvědčí Stázi, že Bedřich musí ve Strdíně zůstat, protože podstupuje speciální léčebnou terapii, která mu má zlepšit jeho podlomené zdraví. Aby svůj plán dovedl k dokonalosti, nemá Franta problém s tím „zapřáhnout“ falešného léčitele ani namočit Bedřicha do vany s bahnem. Jen aby tyhle „léčebné procedury“ nestály Bedřicha nakonec jeho zdraví doopravdy…

Jenže ani sebelepší vedení nedokáže do práce donutit Machra, který má z práce deprese, Hřébu, kterého zajímají víc než zálistky strdínské dámy, nebo Patrika, který má starost jenom o svoji Páťu. Na jednoho hodně šikovného a výkonného pracanta ale Bedřichova přirozená autorita působit naštěstí bude. Společně s Machrem tak dokážou, že i ten největší obecní blázen má dobré srdce a pracovní morálku. Jen se musí vědět, jak na něj. A to není jen tak!

Druhou epizodu seriálu Vinaři II – Česká mise s názvem Léčitel sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky práce lež léčitel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.