VIDEO: Víno je jeden z hlavních elementů mého života, říká producent Vinařů Vican

Producent seriálu Tomáš Vican není v jihomoravské a vinné tematice, kterou jsou Vinaři nasáklí do poslední rozinky, žádný nováček. Právě on má totiž „na triku“ dvě vinařské komedie o Bobulích.

Jak se dá předpokládat, k vínu má Tomáš Vican kladný vztah, a to nejen konzumačně. Přes víno je totiž odborník na slovo vzatý. Nejenže je majitelem brněnského podniku Vinná Galerie, vinotéky, která se snaží propojit svět vína a umění, ale je dokonce i vinařem. Jakým? To posoudíte nejlépe v Adámkově vinařství ve Višnovém, kde máte možnost jeho vína ochutnat.

Nás ale především zajímalo, kde se vlastně vzala myšlenka na seriál o víně. To byste snad ani netušili, jak dlouho už mu tahle myšlenka ležela v hlavě!

Podívejte se na rozhovor:

Seriál Vinaři sledujte každou neděli ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.