VIDEO: Lucie Benešová bude jako Heduš ve Vinařích drandit v sajdkáře!

Hedvika Taušová je ženská pěkně od rány – nejvíc "sežrat" to dává samozřejmě svému manželovi, policistovi Patrikovi, kterého hraje Pavel Nečas. Její představitelka, herečka Lucie Benešová, si seriálové manželství s policistou užívá. Patrik, potažmo Pavel, je totiž samý vtípek!

Dovedete si představit, že byste byla doopravdy vdaná za policistu?

Ne, ani jsem o tom vlastně nikdy nepřemýšlela. Ale zase kdyby ten chlapík byl fajn a zamilovali jsme se, tak jo, to bych si toho policistu klidně vzala. Pravda ale je, že mě vždycky spíš zajímaly takové umělecké typy mužů. Každopádně mě to ale baví hrát.

Jaký je Pavel Nečas jako Patrik Tauš, váš seriálový manžel?

Musím říct, že můj seriálový manžel Pavel Nečas je jako policista velmi vtipný, takže mě hodně baví s ním hrát. Nevím, jestli já tam budu vtipná, ale on to když tak zachrání.

Podívejte se na videorozhovor s Lucií Benešovou:

A s kým je podle váš na place největší legrace?

Myslím si, že sám o sobě je vtipný právě Pavel Nečas. On totiž říká od rána do večera vtipy, a musím říct, že někdy na můj vkus i pěkně přisprostlé! S Pavlem se opravdu člověk nenudí, jsem ráda, že ho mám za parťáka. Třeba když točíme „nočku“, vypráví celou dobu až do rána, takže vlastně ani nemáme čas být unavení.

Takže vás natáčení Vinařů evidentně baví...

Je radost to točit! Po dlouhé době, co jsem byla zavřená v ateliéru na různých seriálech, je to taková třešinka na dortu, točit filmově a ještě k tomu venku na jižní Moravě, kterou miluju. A navíc u dobrého vínečka a se skvělými lidmi. Tady jsou totiž lidi, co mají srdce na dlani. Nabídku, abych hrála v seriálu Vinaři, jsem přijalabez rozmyslu a mám z toho velkou radost.

Prohlédněte si galerii:

Seznamte se s Hedvikou Taušovou!

Seriál Vinaři sledujte každou neděli od 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.