VIDEO: Seznamte se s postavami seriálu Vinaři!

Na jaké herce a příběhy se můžete těšit v novém seriálu Vinaři, který začíná poslední srpnovou neděli ve 20:15 na Primě?

Hlavní postavou je emancipovaná rozvedená manažerka z Prahy, Kateřina Hýsková, která přijíždí se svými dvěma dospělými dětmi navštívit své rodiče do jihomoravských Křetic.

Ona i její syn, flákač a průšvihář Buddy, a dcera Petra, nadšená sportovkyně, si život na venkově postupně zamilují.

Malebnému světu jihomoravských Křetic vévodí dva odnepaměti znesváření vinaři - Pavlíček, otec Kateřiny, a Vlček.

Ke koloritu vesnice patří také neoficiální rada starších, vedená moudrým pábitelem a znalcem vína Fuksou, starostou Olinem, který ve funkci přežil všechny režimy, k níž patří farář Tomica, který pro nedostatek věřících pochybuje o svém poslání, hypochondrický doktor Luža či policista Tauš, jenž se denně střetává se svérázným jihomoravským výkladem zákona a čeká na svůj velký případ.

Profily všech postav si prohlédněte zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.