Vinaři II - 13. epizoda: Dožínky

Třináctá epizoda seriálu Vinaři II s názvem Dožínky.

Blíží se Dožínky. Hedvika je žena činu, chápe proto, že je to skvělá příležitost, jak se zbavit starého vína z Hamplova vinohradu. A i když starosta Chrudoš připravuje spousty sudů piva, Hedvika je přesvědčená, že to nepitelné víno udá! Jen je otázka, jestli dožínky podle Hedviky vypadají stejně jako dožínky podle Chrudoše! (pište si, že ne!)

Franta Vlček je ve své nirváně, ale zdá se, že nirvány došel konečně i Machr. Jak jinak než s alkoholem. S Hroudou vyrazí sesbírat švestky jeho tety a v neobývané maringotce objeví soustavu na vypalování slivovice. Nic víc Machr nepotřebuje!

A Monika, ta naprosto nenápadně snová plány na svatbu., aniž by si toho nebohý Hřebec všiml… Je v chomoutu a ani o tom neví!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.