Vinaři II - 3. epizoda: Sklípek

Třetí epizoda seriálu Vinaři II s názvem Sklípek.

Machr a Hrouda mají pocit, že nejsou ve vinařství moc platní. Napadne je proto, že sami (aniž by se se skvělým nápadem komukoliv svěřili) vybudují sklípek, v němž se budou vína jak prezentovat, tak vyrábět. Bohužel si k hloubení sklípku vyberou zrovna lokalitu, kudy je do Strdína veden internet...

To překazí plány Monice Waldemarové, která nutně potřebuje na internet nahrát další epizodu svého vlogu. Aby ovšem její "ovečky" nepřišli o svoji pravidelnou dávku ženské tematiky, svolá všechny dámy do místního sálu na společné cvičení kundaliní jógy.

Toho se rozhodne využít Hřebec, který v severních Čechách, co se dámské společnosti týká, neskutečně trápí. Zkrátka, všechny trumfy drží v ruce Láďa Karas. Nebo ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.