Celebrity

10. července 2023 11:25

Marie Makovská

Vojtěch Staš se oženil. Svatbu si nenechala ujít ani jeho babička Jiřina Bohdalová

Herečky Simona Stašová (68) a Jiřina Bohdalová (92) za sebou mají velký den. Oženil se jejich milovaný syn a vnuk Vojtěch (27), a to jen pár dnů po filmovém festivalu v Karlových Varech, kde jeho babička termín svatby částečně odhalila.

„Nebude to dlouho trvat... možná už za týden to bude paní Stašová. Berou se, protože chtějí, ne že by museli. Ale pravnoučete bych se dočkala ráda. Hlavně jim ale přeju, aby jim to vydrželo,“ prozradila ve Varech Jiřina Bohdalová pro deník Blesk. Tomu se podařilo zjistit, že vitální herečka po filmovém festivalu zamířila do pražských Horních Počernic, aby mohla být součástí veselky konané na Chvalské tvrzi. Církevní obřad proběhl v kostele sv. Ludmily.

Ještě před pár dny se Jiřina Bohdalová procházela po červeném koberci ve Varech, týden na to zamířila na svatbu:

Do roka a do dne

Od zásnub, které proběhly v prosinci uplynulého roku, uběhlo jen něco málo přes půl roku, a tak šťastný pár vše stihl. Samotné zásnuby byly poněkud netradiční. „Chtěl jsem, aby to byla pro Helenku nezapomenutelná chvíle. Ten krok jsem učinil v den sedmého výročí našeho vztahu,“ uvedl před necelým rokem Vojtěch Staš podle Aha! Přítelkyni pozval do kina, které předem rezervoval jen pro ně dva. Svou maminku s babičkou přitom ukryl na balkoně a v kině schoval také okolo 40 nejbližších příbuzných a známých. Následně před Helenkou poklekl na pódiu.

Přečtěte si také: Jiřina Bohdalová bojovala o život. Podle dcery Stašové ji zachránili vnuci

Svatbu si samozřejmě nenechala ujít nejen maminka Simona Stašová a babička Jiřina Bohdalová. Nechyběl ani partner Stašové Lubomír Focko, scenárista a režisér Zdeněk Zelenka a otec Vojtěcha Pavel Skřípal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.