Vraždy na přelomu století: Byl to opravdu nevinný pád ze skály?

Co uvidíte v osmém dílu v pátek ve 20.15 na Primě během oblíbeného polského seriálu Vraždy na přelomu století? Máte se na co těšit.

Mladý pár najde pod skalou zamilovaných mrtvolu ženy. Henryk na pitevním stole zjistí, že má žena prasklou lebku a polámané kosti i páteř z pádu ze skály. Kriminalisté musí zjistit totožnosti ženy, a zda skočila sama nebo jí někdo strčil. Díky experimentu Jan usoudí, že byla oběť ze skály shozena. Žena měla u sebe přívěsek poloviny jablka s iniciálou „O“, jehož fotografie je zveřejněna v novinách.

Klenotník Lipka, který přívěsek jablka rozdvojil uvede, že to byla slečna Janina Maťonková. Jan, Veronika a Henryk navštíví jejího bratra s manželkou, kteří znají jejího bývalého přítele Oskara Lunga. Oskar je ženatý, a proto se s Janinou stále rozcházeli, ale tvrdí, že přívěsek nezná. V Janině bytě Henryk s Janem najdou zamilované dopisy od Oskara, a v jednom z nich stojí, že se měli setkat na skále kolem data její smrti. Oskar je zatčen, ale tvrdí, že na Janinu čekal, ale ona na skálu nedorazila. Veronika zjistí, že je v jejích šatech díra, která vznikla politím kyselinou sýrovou.

Jan uvidí před domem Konstancie antikváře Mrozowskiho. Další den zjistí, že je jeho antikvariát zavřený a on se někde ukrývá. Janův otec mu dá prstýnek po matce, on ho donese klenotníkovi, aby ho vyčistil a zmenšil...

Více uvidíte v pátek ve 20.15 v seriálu Vraždy na přelomu století na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.