Smrt při představení Hamleta, to je další případ pro Vraždy v Brokenwoodu

Doslova divadelní úmrtí bude coby svůj další případ řešit detektiv Mike Shepherd v další epizodě krimiseriál Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Být, či nebýt? To je oč tu běží!

Detektiv Mike Shepherd s kolegyní Kristin Simsovou navštíví představení Hamlet místního divadelního souboru. Na konci představení jeden z herců nicméně zemře doopravdy.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Zpočátku vše nasvědčuje astmatickému záchvatu, ale Mike Shepherd ucítí u mrtvého herce Bena mandle a je mu jasné, že se jedná o otravu. A otravu kyanidem také prokáže pitva. Kyanid se dokonce najde ve falešné krvi, kterou herci používají na jevišti, když mají být zraněni.

Všichni členové souboru jsou podezřelí a detektivové začnou získávat informace o vztazích mezi herci. Mrtvý Ben se před několika týdny rozešel s Juliet, jejíž matka Ruth žije Shakesparem a rozchod Benovi zazlívala. Rekvizitář Gray Jenkins je sice gay, ale zároveň je bývalým manželem Nelly Jenkinsové, která má licenci na nákup kyanidu, protože si živí prací s kožešinami.

Motivem by mohla být zhrzená láska, ale i konkurenční boj pro získání role. V inhalátoru objeví patoložka kyanid, právě ten, který byl příčinou Benovy smrti. Ben ale nebyl jediný ze souboru, kdo inhalátor používal. Smrtelná dávka možná nepatřila Benovi, ale dalšímu členovi souboru, Billymu. Když se objeví fotografie z chaty u Nelly, je evidentní, že podezřelý je celý soubor, který chatu navštěvoval. Kdo z herců žárlil a chtěl sám sebe zviditelnit, i za cenu vraždy?

To bude muset rozluštit Shepherd a jeho kolegové již ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.