Vraždy v Brokenwoodu: Komu patří ruka nalezená v pasti na humry?

Detektiv Mike Shepherd a jeho krimi parta budou ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu řešit rivalitu mezi lovci humrů. Kde se vzala ruka v pasti na humry, a především, kdo neznámého zabil?

Detektiv Mike Shepherd má na krku další případ! Jared si brzy ráno vyrazí zasurfovat a najde past na humry. V ní je ale místo humrů lidská ruka. Jared zavolá policii a Mike Shepherd, Kristin Simsová a konstábl Breen začínají s vyšetřováním.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Past na humry patří rodině Keelyů, která má na jejich lov povolení s tím, že mají přidělené kvóty. Kristin Simsová jede s Tommym Keelym na moře, aby jí tam ukázal, kde byla past původně umístěna. Během plavby se Kristin dozví více o konkurenčním boji, a také o rodinných vztazích. Dozvídá se, že Tommův bratr Liam prodal svůj podíl na lov humrů Wesu Poolmenovi. Navíc paní Keelyová je přesvědčena, že smrt jejího manžela před časem nebyla nešťastná náhoda, jak policie tvrdila…

Rybáři na lodi patřící firmě Wese Poolmena vytáhli z vody mrtvého potápěče bez ruky. Mrtvého identifikují jako porybného Bryce Faheye, který nebyl ve městě oblíbený. Podezřelými jsou rodina Keelyů, manželka Bryce, Jools Faheyová, konkurenční rybáři a pomocník porybného Noel Cleland, který je náboženským fanatikem. Nové informace, které detektivové získali, nasvědčují tomu, že byl Bryce zavražděn kvůli práci, a navíc mají indicie k tomu, že Bryce přijímal peníze od Poolmena.

Detektivové se zaměří na čluny, z nichž hodlají dostat data GPS, aby zjistili, kde se čluny pohybovaly. Kristin Simsová s konstáblem Breenem jedou za Tommym Keelym, který je naštvaný a Kristin dojde, že jsou obě ženy, matka i Tommyho sestra Liza, v nebezpečí. Breen se Simsovou zachrání obě ženy a Liza jim řekne, že Tommy zapříčinil smrt otce. Detektiv Shepherd se rozhlíží na lodi, kterou používá Jools s právníkem Dennisem Buchananem a na lodi najde poklad ze ztroskotané lodi. Shepherd má konečně pravý motiv vraždy Bryce Faheye a když vše znovu poskládá, má i vraha…

Kdo jím je? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.