Vraždy v Brokenwoodu: Mrtvý vinař v kádi s vínem! I taková je novozélandská krimi

Druhá epizoda novozélandského kriminálního seriálu Vraždy v Brokenwoodu se bude točit kolem vína. Nový Zéland je totiž kraj vínu zaslíbený. Ale běda, pokud dojde na rivalitu, to potom může téci nejen víno, ale i krev... Vraždy v Brokenwoodu sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

V Brokenwodu se koná každoroční hodnocení vín, kdy několik let po sobě vyhrávalo vinařství Amandy Jamesové, ale tentokrát vyhrálo víno z průměrného vinařství, Roba Visnica a Juliana Brighta. Druhý den najde Amandin provozní manažer, Chris Chambers, v kádi s červeným vínem, mrtvého Paula Wintersona, hlavního porotce soutěže.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Detektivové Mike Shepherd, který si koupil v Brokenwoodu taky malé vinařství, a jeho kolegyně Kristin Simsová, začnou smrt Paula Wintersona vyšetřovat. Detektivové se vyptávají všech vinařů. Neboť každý z nich je podezřelý a nejvíce Amanda Jamesová.

Amanda řekne detektivům, že ještě večer přiměla Paula Wintersona s jeho kolegyní Erin Formbyovou, aby jeli do jejího vinařství a ochutnali soutěžní víno na místě. Paul i Erin se shodnou, že je víno velmi dobré a vysvětlí Amandě, že měla jen smůlu, protože do soutěže dodala špatnou lahev.

Amanda je přesvědčena, že její víno někdo schválně poškodil a detektivové zabaví všechna vína, která byla dodána do soutěže. Podle patoložky zemřel Paul na utonutí ve víně a patoložka odhaduje smrt mezi dvaadvacátou a druhou hodinou ranní. Z telefonních záznamů detektivové zjistili, že Paul přijal hovor z Amandina vinařství dvě minuty před druhou hodinou, kdy už se musel minimálně topit….

Kdo porotce z vinařské soutěže zavraždil? To bude muset vyřešit Mike Shepherd a Kristin Samsová. Dívejte se na Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky seriál soutěž Vinaři

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.