Vyložené karty Helen Stanku: Jakuba Smolíka prokleli a prožil věci mezi nebem a zemí

Vyložené karty Helen Stanku – Jakub Smolík

V dalším dílu své talk show si pozvala slavná kartářka Helen Stanku zpěváka Jakuba Smolíka. Ten má z výkladů karet respekt a do budoucna moc nahlížet nechce, ale má velmi osobní zkušenosti s tajemnem. Co o sobě prozradil a co mu ukázaly karty a runy?

Do svého pořadu si Helen zve velmi zajímavé hosty, tím zatím posledním byl hudebník Jakub Smolík. Automatická kresba ukázala, že Jakub dokáže být velmi prchlivý, a když se mu něco nedaří, okolí to lehce pozná, ale není zlý. Zajímavé bylo zjištění, že Jakub má duši mystika. Podle Helen vidí mnohem víc, než světu říká a má napojení. Jakuba zajímalo, jestli kolem sebe nemá nějaké zlé anděly, přiznal, že ho kdysi někdo proklel. Helen ho uklidnila, že ho chrání spousta dobrých andělů a čeká ho prý hodně radosti.

Z balíčku si Jakub vytáhl samé krásné karty. „Karta Svět je hodně o cestování, ale ukazuje také na něco jubilejního.“ Jakub vysvětlil, že ho příští rok čekají půlkulaté narozeniny a s kapelou pojede na turné, které se jmenuje Pocta legendám a na kterém zavzpomíná na hudebníky a zpěváky, kteří už bohužel nejsou mezi námi.

Přišla řeč i na lásku. Helen zajímalo, jestli Jakuba napadlo, že bude mít mladší ženu. „No jasně, to mě napadlo vždycky, protože moje vrstevnice jsou už mrtvý, takže bylo vždycky jasný, že to musí být mladší žena,“ smál se Jakub a dodal, že byl dost volnomyšlenkář a tu pravou nikdy nepotkal. „Pak přišla Petra, která mi dala dvě krásné děti, které mě naplňují, a mně se tak splnil sen,“ doplnil.

Když Jakubovi Helen nabídla, aby si vybral karty nebo runy, tak přiznal, že se trošku bojí a že nechce vědět nic do budoucnosti. Nakonec se rozhodl pro karty, které byly moc pěkné a i runa potvrdila, že ho čeká jen samá radost.

Jakub také připustil, že naslouchá své intuici a Helen samozřejmě zajímalo, jestli někdy zažil věci, které se nedají rozumem vysvětlit. A nejen ji určitě překvapilo, že něco mezi nebem zemí se mu stalo už několikrát. Co? To si poslechněte v úvodním videu.

Podívejte se také na předchozí díl s Lucií Gelemovou:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.