Poznejte americké bizarní rodiny zblízka ve Výměně manželek!

Nahlížíte rádi do cizích domácností a odhalujete jejich tajemství? Pak přesně pro vás tu je připravená americká Výměna manželek, která si nebere servítky!

Každému občas přijde na mysl, že se jeho rodina k němu nechová tak, jak si zaslouží. Říká si, jestli je směr chodu rodiny správný a jestli se výchova dětí se daří. Pak přijde možnost přihlásit se do soutěže typu Výměna manželek, která by vám i vaší rodině měla otevřít oči. Jak tomu ale můžete společně předejít bez toho, aniž byste absolvovali tento sociální experiment?

Jednoduše, stačí se podívat na bizarní americkou variantu této oblíbené reality show a zjistíte, že se vlastně máte dobře!

V jednom z mnoha dílů, který máte k dispozici na portálu Prima Play (prolink na Play), se můžete podívat do života posilováním posedlé rodiny McCaslinů z New Yorku, kteří drží světový rekord ve vzpěračském trojboji. Jejich pravým opakem pak je jižanská rodina Deekensů z Virginie, kde se noblesní matka rodiny zaměřuje na výuku etikety v princeznovských šatech!

Pokud vám nestačí ani toto lákadlo, pak byste neměli opomenout se podívat na sedmou epizodu, kde máme nadšené milovníky a lovce tornád Heeneovi, zatímco na druhé straně barikády stojí až moc přecitlivělí a „bezpečnost především“ Martellovi.

Americkou výměnu manželek můžete sledovat pravidelně na Prima love od pondělí do pátku v 17.55!

Všechny odvysílané epizody z americké Výměny manželek najdete na portálu Prima Play!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.