Seriály a filmy

19. července 2023 10:20

Komerční sdělení

Vyprodané kinosály už měsíc před premiérou. Kazmův film si lidé nechtějí nechat ujít

Je to jen pár týdnů, co Kazma oznámil, že chystá se svým filmem ONEMANSHOW: The Movie zbourat kina. A necelých 24 hodin po spuštění předprodeje lístků v českých kinech stačilo na to, aby se mu to už měsíc před premiérou povedlo.

Sály navíc

Přestože dosud nikdo netuší, o čem Kazmův utajovaný film bude, zájem veřejnosti o lístky je enormní. Už měsíc před premiérou můžeme hovořit o rekordních počtech prodaných vstupenek. Kina po celé České republice hlásí, že mají téměř vyprodáno, a přidávají další sály, aby se připravila na srpnový nápor diváků.

Rekordní předprodeje

„Zájem o předprodej během prvního dne byl enormní,“ uvedla v prohlášení síť kin Cinema City. „První projekce byly téměř okamžitě vyprodané. Momentálně přidáváme další sály ve všech našich multiplexech. Zájem diváků je rekordní a předčil veškerá naše očekávání.“

Stejný nápor diváků zaznamenala i síť multikin CineStar. „Zaznamenali jsme za první den takový počet prodaných vstupenek, že se zdá, že půjde o diváckou událost léta a možná i celého roku,“ potvrdil obchodní a marketingový ředitel CineStaru, Tomáš Volt.

Čísla na úrovni Harryho Pottera

„Předprodeje jdou doslova na dračku. Nic podobného česká kina dlouho nezažila,“ říká ředitel Bontonfilmu, Martin Palán. „Náš odhad je, že se jen během prvního dne prodalo přes 50 000 vstupenek, což je na český film nevídané. Taková čísla dělají obvykle jen ty největší zahraniční blockbustery jako Star Wars, Harry Potter nebo Avatar,“ dodává Palán.

Za úspěchem tohoto velkolepého projektu pravděpodobně stojí nejen očekávaná kontroverze, jež je Kazmovou oblíbenou disciplínou, ale i pořádná dávka tajemství, která se okolo filmu točí. Součástí filmového zážitku má být údajně i nějaká velká hra v realitě, o které se mají diváci dozvědět až v kině.

Vzkaz od Kazmy

„Když se nedostanete na premiéru 17. srpna, vůbec to nevadí. Film poběží v kinech několik týdnů a můžete si bez obav rezervovat místa i na pozdější projekce. Tento film je pro každého, kdo si chce z kina odnést dosud nevídaný zážitek. A ten si odnese každý, kdo se na film přijde podívat, ať už to bude kdykoliv, klidně i za měsíc. Důležité je přijít do kina, to je součástí toho unikátního zážitku. Nicméně jako v životě, i tady čas hraje svoji roli. A čím dřív do kina přijdete, tím silnější bude váš zážitek, proto bych neváhal…,“ naznačil Kazma s tajemností jemu vlastní.

Sdílejte článek
Štítky film kino premiéra Česko Bontonfilm vstupenka Kazma Martin Palán Cinema City Cinestar Kamil Bartošek ONEMANSHOW: The Movie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.