Seriály a filmy

4. listopadu 2013 16:13

E. Bozonová

Amnestie: Romana myslela, že jdou všichni domů

Zprávu o amnestii přinesly s sebou Zdena a Lucka, když se vrátily od doktora, a následovala bojová party na oslavu svobody. Jen Romana to špatně pochopila, myslela, že VyVolení končí a všichni půjdou okamžitě domů.

Romanu zpráva o nově nabyté svobodě tak vyvedla z míry, že ji v první chvíli špatně pochopila. Myslela, že byla reality show předčasně ukončena a všichni VyVolení musí okamžitě začít balit, protože půjdou domů. Pavlína a Lucka oslavily ukončení vězeňského drilu pohybem – roztančily se na terase jako smyslů zbavené. Vladkovi se nejdřív nechtělo, brblal, že mu není dobře, a tak aspoň předstíral v posteli tanec rukama. Z kanafasu ho vytáhly až jeho oblíbené „zlaté šedesáté“. Regina rozehrála sexy etudu ve vířivce před Honzou, což vzpružilo Evu a šup – už tam byla taky. V záchvatu žárlivosti dokonce předvedla svádivý sexy taneček přímo Honzovi nad hlavou a nestranný pozoovatel musel uznat, že ve Vile roste Regině velmi silná konkurence.

Každý po svém

Zatímco Eva hučela do Honzy, jenž nepřestával sledovat Regininy kreace, Romana se Zdenou slavily nezřízenou dávkou dobrot a zbaštly, na co přišly. Pavlína se snažila vytancovat ze splínu, Honza jako vždy raději sledoval, jak se hýbou druzí. Největší radost ale zlomyslným soupeřům udělal přenos Reginina sexy kroucení ve sprše a poté i v malé ložnici. Komentáři jejích výkonů dali jasně najevo, jak se proti ní všichni spikli a mají ji na háku. „Hlavně ať tři hodiny nemluví,“ dodala Eva.

Nahé odhalení

Když Regina konečně postřehla, že je na plazmě, dala štábu najevo vztyčeným prostředníčkem, co si o tom myslí. A tak režie vystřídala na obrazovce hezky postupně všechny ostatní VyVolené. Moc se jim to nelíbilo a nazvali sami sebe: Příšerky s.r.o.

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 21:20!

Koho VyVolení už dál mezi sebou nechtějí? Sledujte v přímém přenosu další Zúčtování, zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Regina se předváděla před kamerami, ostatní si vychutnali ji. Koukněte se na video:

Vězni se bouřili, bachaři byly měkoty. Mrkněte na video:

Romana skočila Regině na špek a rozpálila se doběla. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.