Seriály a filmy

11. října 2013 16:19

E. Bozonová

Co pro VyVolené znamená výzva?

Záleží na povaze, míře psychické lability i celkovému způsobu myšlení. Přestože se každý týden koná výzva jenom jedna, ta s velkým „V“, pro každého ze soutěžících znamená tento pojem v každodenním životě něco trochu jiného.

VyVolení se sešli před plazmou a jeden po druhém se pokusili co nejpřesněji zformulovat, co pro ně výzva znamená. Lucie přiznala, že ani jednomu ze soupeřů v show nevěří. Největší výzvou pro ni je být ve Vile a přestat kouřit. Stejně tak i Vladko bere druhý pobyt ve Vile jako mimořádně velkou výzvu. Motivaci nachází ve hrách a až teprve v poslední době si uvědomil, jak moc kolem sebe potřebuje přátele. Pro Zdeňku byla doposud nejvýznamnější výzvou možnost vyzvat Nikol do Duelu a ani trochu se nestydí, že vypadla.

Překonej sám sebe

Pavlína považuje Vilu za výzvu fyzickou a i psychickou. Fyzická pro ni znamená sedřít se jeden den z kůže.Ta psychická je pro ni mnohem náročnější. Není totiž zvyklá mít kolem sebe neustále tolik lidí. Sama se diví, že to dává, a přiznává, že se hrozně ovládá. Pro Láďu to znamená vyhecovat sám sebe, donutit se dělat, co nikdy nedělal. Venku se zpravidla spokojí s tím, co má, a nehledá nic lepšího. Velkou výzvu pro něj znamenalo otevřít se a spoustu věcí otevřeně přiznat. Ve Vile dává dohromady svou osobnost a chce, aby ho chápali i ostatní.

Dovolená ve Vile

Tak si připadá Romana, jež přiznává, že ve Vile zlenivěla. Doufá, že vše dopadne dobře, pořád chce věřit lidem a bude jim dávat šance. Eva si váží toho, že ji lidé vrátili zpět do Vily už ze dvou Duelů. Bude trdlovat a chovat se jako blázen, protože nechce zklamat diváky, kteří ji podporují. Honza by zase rád porazil soupeře, kteří se zdají neporazitelní, ukázat světu, že je lepší.

Přibrzděné mozky

Pro Nikol je výzva něco vymýšlet. Právě s tím má ve Vile problém Vladko, ve vymýšlení úkolů mu brání přítomnost jedné osoby. Dokud bude Thomas ve Vile, tak mu to nepůjde. Thomas je na tom prý úplně stejně, když kolem něj Vlado projde, cítí nenávist. Lucka prohlásila, že nesnáší lidi, kteří ji otravují svými problémy. Jí prý nikdy nikdo nepomohl, když se někomu svěřila, bodl jí kudlu do zad. A tak si zvykla řešit vše sama. A Sabina lituje, že vůbec do Vily šla a postavila se Thomasovi a Zdeně.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Mega Duel už dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile večer po Duelu? Dívejte se na Prima Love, přímý přenos Vila živě ve 21:50!

Když se VyVolení rozjedou, leckdy si neberou servítky. Koukněte se na video, jak šíleně se pohádali Romana a Thomas:

Když už to nejde jinak, vsadí Romana na pánaboha. Mrkněte se na video:

Zdenčin návrat do Vily Nikol nezvládla. Koukněte se na video:

Co všechno by Thomas pro Sabinu udělal? Svými projevy ji moc pobavil. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.