Seriály a filmy

5. listopadu 2013 15:13

E. Bozonová

Dárek od fanouška: Song pro VyVolené

Unikátní song, šitý na míru současné partě soutěžících, složil pro VyVolené jeden z jejich skalních fanoušků. Kromě vlastní hudby složil i text, v němž vystihl klady i slabosti obyvatel Vily. Adept na hit roku je doplněn sestřihem záběrů ze života ve Vile.

Pro radost VyVoleným i jejich fanouškům zplodil jeden z nich extra videoklip s vlastním songem, jehož text vám nabízíme níž. Chcete si ho poslechnout? Najdete ho ZDE:

VyVolení VyVolení Vy-Vo-lenííííí

Speciální tým speciálních lidí v domě, výběrová třída, hrdinové sobě, vyvolení masama se perou o kus žvance, lednička od rána prázdná, tak tam nečum, nenažranče!

Vladko vole na vlně španělských mandarinek furt je idol holek kluků i jejich maminek, když zachránil Ukrajinky po bouračce tiráku, koulely se po něm slzy velký jak zrnka hráchu, velký jako prsa Zdeňky padesát šest táců v Brně, kdo by taky chtěl, tak bacha, vony totiž prd vydržej Zdenička má ale s i kozama z plastu dobrý srdce, bydlí navíc v autě, jinej tohlencto by nevydržel, strejda Thomas chystá pro ni život, až půjdou ven z Vily, jestli teda zase nezlíbaj se holky vod tequily, to by Toma rozzlobily, a to není přece vončo splašený kladiva ve vile? Zabrzdi si ho, Romčo [Lepší zůstanou, vyvolení životem, lepší zůstanou, buď svým vlastním pilotem] Nikčo, tohle není žádnej Peredájs, Nikčo, ve Vile musíš být na všechny nás, Vila není kanál, tady nesmíš lidi po…, jestli až zase tě pustí ven, na MTV chceš poslat a Láďa, to je mazánek, co holku neměl natuty, což dá se vcelku pochopit, vždyť von je přece na kluky, a vedle Martin kouří špinku, říkal že je krejzy boj, zatím nosí jedno tričko moc nemluví, zvláštní tvor! to taková Romča, ta má vod přírody jinou ránu, směje se svejm storkám sama, a pak smutně hraje mámu Láska, to je láska, ať sou kluci venku s rukama, anebo když se Pavla líbá s Mirkou, jasně, vodvaha, však táta jim to schvaluje, je krásný, že maj city, to není jak když Thomas dělá pro Zdenku jen kliky, holka vod krav Lucie, ta řeší jiný dilema, má na vesnici dva kluky, za koho se nám ale vdá? [Lepší zůstanou, vyvolení životem, lepší zůstanou, buď svým vlastním pilotem]

Zúčtování a potom Duel, na to už nejeden frajer pěkně dojel, nejdřív palce vod kámošů jako kudla do zad bolí, potom tvrdá obhajoba, proč tě lidi mají volit, kdo vyhraje, přijde zpátky silnější než na začátku, trochu drámo, roníš slzy, když ukončí tvou pohádku, pět mega je jenom jednou nachystaný na Primě, a kdo je chce mít doma v sejfu, musí prát se povinně [Tak se snaž a bav nás přece trochu, tancuj tancuj vykrucuj, tady seš ve Vile, ne v ňákým lochu] [Lepší zůstanou, vyvolení životem, lepší zůstanou, buď svým vlastním pilotem]

Desáté Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Během hry na věznici objevili VyVolení leccos i sami v sobě. Mrkněte na video:

VyVolení si vyzkoušeli, jaké to je hrát "naostro" v populární show. Podívejte se na video:

Erotické dusno ve Vile. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.