Seriály a filmy

16. září 2013 11:00

E. Bozonová

Doktor Emil a sestřička Zdenička

Hrátky v bílém plášti exVyVoleného Emila Zajace odjakživa mimořádně bavily, a tak si je dopřál i při své návštěvě Vily. Do role půvabné sestřičky si vybral prsatou Zdenču, a dokonce jí po skončení ordinačních hodin dělal nemravné návrhy!

O pravidelnou kontrolu zdravotního stavu obyvatel Vily se museli postarat doktor Emil a sestřička Zdenča. První přišel na řadu dávný Emilův rival Vladko a hned to od něj pořádně schytal. „Pacient je drzej a pitomej,“ diktoval doktor sestře do karty. Mirka zase údajně trpí bájnou lhavostí a Evě byla diagnostikována těžká demence. Romanino údajné čtyřdenní těhotenství zase doktor Emil vyřešil chirurgickým zákrokem – ovšem na noze!

Personál nesmí odporovat!

Pavlína sice přišla pouze na preventivní pohlídku, doktor Emil se ale rozhodl dát jí klystýr. Sestřička Zdenča nesouhlasila, a tak se musela podrobit zákroku místo pacientky. Nikol přišla také na preventivní prohlídku, měla však pocit, že pan doktor ordinuje opilý. Sestřička ji uklidila, že trpí pouze závratěmi.

Lucka vzala nohy na ramena

Přesto používá doktor Emil opravdu neortodoxní metody – Nikol dostala injekci, po níž jí prý narostou vousy. Thomas by potřeboval do předčasného důchodu, Ládík byl z ordinace vyhozen jako simulant a Lucie prý má hodně huspeniny v lýtkách, chce to radikální řez. Není divu, že slečna Lucie nakonec uprchla z ordinace bez zaplacení regulačního poplatku!

Atmosféra ve Vile houstne. Koho dalšího VyVolení mezi sebou nechtějí? Sledujte další Zúčtování v přímém přenosu na Primě v úterý ve 20.15!

Zprávy z Vily dnes na Primě v 19.40!

Denní Rekapitulace dnes na Prima love ve 21.20!

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.