Seriály a filmy

27. října 2013 08:39

E. Bozonová

Křest ve Vile. Agátě se do vody nechtělo

Nečekaná návštěva dorazila v sobotu večer do Vily – s plnou náručí dobrot se zjevila v zásobovací místnosti moderátorka Noční show Agáta Prachařová. A přinesla VyVoleným úžasnou zprávu - s jejím příchodem skončil veganský týden. Sledujte Noční show, dnes na Primě ve 23:05!

Večer plný příjemných překvapení si VyVolení užili v sobotu. Do Vily dorazila nečekaná návštěva, moderátorka Noční show Agáta Prachařová. S náručí dobrot a hlavně se zprávou, kterou soutěžící přivítali s jásotem – veganský týden tímto okamžikem skončil!

Křest bazénem

Sexy brunetka se stala nejvítanějším příchozím. Po týdnu se zeleninou, luštěninami a ozdravnými nápoji totiž přinesla chlebíčky, šampaňské a cigarety. A hned se přidala k prvnímu úkolu – oficiálnímu křtu Zdeny Reginy. Úkolu se ujal důstojný pán Vladko. Své oběti VyVolení zavázali oči, Vladko ji pokřtil na Zdenu a šup s ní do bazénu. Za ní tam vzápětí šli i ostatní, někteří oblečení. S sebou chtěli vzít i Agátu, která zoufale bušila na dveře Zpovědnice a volala o pomoc. Nakonec se jí VyVoleným zželelo a její oblečení ušetřili.

Co se dělo ve Vile během Agátiny návštěvy? Nenechte si ujít Noční show na Primě, dnes ve 23:05!

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Sledujte Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě dnes ve 23:05!

Volby do Poslanecké sněmovny ČR se konaly i ve Vile VyVolených. Podívejte se na video:

Nikol prožívala poslední hodiny ve Vile. Koukněte se na video:

Vladko a Regina se neviděli osm let. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.