Seriály a filmy

26. října 2013 17:26

E. Bozonová

Místo buldočince showmani a proplouvači

Odešla Nikol, přibyli tři nováčci a ve Vile dochází k dalšímu přeskupování sil. Navždy ztracen je Thomasův buldočinec, na něj už nostalgicky vzpomíná jenom Honza. Namísto toho vznikají dvě nové skupiny.

Zatímco někdo se snaží dělat svým fanouškům radost a plní úkoly s nasazení všech sil, jiný se drží v pozadí a potichoučku se veze. Bývá to tak ve všech společnostech a tato situace se nevyhnula ani Vile VyVolených. A tak štáb oznámil VyVoleným, že je fanoušci rozdělili do dvou táborů – na showmany a proplouvače. Sami soutěžící se měli rozhodnout, kdo kam vlastně patří.

Kdo je kdo?

Romana si myslí, že showmany jsou Pavlína, Eva, Nikol, Vladko, Lucka, zatímco Honza, Jafar a Regina jsou proplouvači. Pro Lucku je showman ten, kdo je vidět a slyšet, i když má špatnou náladu. Podle ní není showman ve Vile nikdo. Podle fanoušků by jimi mohli být Vladko, Eva a Romana. A Lucka, Pavlína, Honza, Regina a Jafar se „vezou“.

Jak se VyVolení vidí

Ukecaná Romana je přesvědčená, že show dělá, ať se děje cokoliv, jde do toho a myslí si, že to má vrozené.Honza sebekriticky uznal, že je proplouvač.Eva si o sobě myslí, že je švihlá, ale jestli to lidé nazývají šoumenstvím, tak je ráda.Pavlína si nemyslí, že by se nezapojovala.Lucka je prý na hraně – proplouvač i showman, protože ráda spí, a když nemusí, nic nedělá.Vladko o tom nikdy nepřemýšlel. Stačí mu maličkost, která ho nabudí. Od přírody rád ve srandě popichuje druhé.Podle Jafara by fanoušci měli dělat rozdíl mezi show a exhibicí.

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Volby do Poslanecké sněmovny ČR se konaly i ve Vile. Podívejte se na video:

Romeo a Julie - to byly jedny z posledních chvil Nikol ve Vile. Mrkněte na video:

Setkání po letech - Vladko a Regina si zatím rozumějí. Koukněte se na video:

Prohra Nikol v Duelu s Jafarem vyrazila VyVoleným dech. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.