Seriály a filmy

22. listopadu 2013 14:12

E. Bozonová

Kronika VyVolených 2013

Doba, kterou soutěžící prožívají ve Vile, se pomalu blíží ke konci. Zavzpomínali proto, jak šel čas, a sestavili kroniku čtvrté řady českých VyVolených. A navíc to byla jedna z mála činností, u níž se Regina a Vladko nehádali.

Nejprve si VyVolení roztřídili fotografie, které jim dodal štáb, a rovnali si v hlavách, co se kdy během jejich působení v reality show událo. Hlavní kronikářkou byla jednohlasně jmenována Romana, protože jako správná drbna v každém okamžiku přesně věděla, co se v kterém koutě Vily šustlo.

Nejkrásnější dny

Romana nejraději vzpomíná na den, kdy přišli do Vily trpaslíci. Pro Lucku byla zase nejsilnějším zážitkem kratičká návštěva její fenečky Půcy. Navíc je přesvědčená, že ve Vile našla pravé přátelství s Nikol, což Vladka upřímně rozesmálo. Regina se při tomto úkolu držela zpátky a Vladko ji ignoroval.

Nejdůležitější okamžiky Velký omyl – láska Thomase a Zdenči Ostříhání Lucky – konec něžné dívky Lucinky Bod zlomu – Romanino první obnažení (Romana ukázala prsa, druhý den ji přijela podpořit dcera, a od té doby začala bojovat) Zlomená láska – trpký konec Vladkova křesla Slzy a zoufalství – Vlado: „Regino, vrať se!“ Big love – Lucka a pan doktor Zoufalství – ukafraná Pája Diktátor ztrácí dech – den, kdy Thomas vypadl Odchod se zlomeným srdcem – Mirčin odchod Ta paní do mě pořád jede už celej tejden – fotka Romany a Vladka Věznice svobody – Vladko vzpomínal, jak byl vyždímanej a jak dělal za vězně korálky

Lucčino resumé

K představení finální podoby kroniky byla vybrána Lucka, která podle úsudku ostatních VyVolených zvládá tuto činnost nejlépe. „Do této kroniky jsme nalepili hodně okamžiků, které jsme prožili,“ prohlásila Lucka. „Obsahuje krásné dny i dny, kdy nám nebylo nejlépe. Jsou tu i lidi, kteří nám ublížili. Jsou zde vzpomínky, na které v životě nezapomeneme!“ Pavlína dodala, že tato životní etapa pro ni hodně znamená, a Romana prohlásila, že ve Vile našla sama sebe.

Dramatický duel Lucky a Vladka už dnes večer v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile po Duelu? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 22:25!

Vladka a Reginu už neusmíří nic na světě. Koukněte se na video:

Pavlína zahání strach luxováním lednice. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.