Seriály a filmy

18. listopadu 2013 11:36

E. Bozonová

Lucka touží po svalnatci

Jen co vyjde ven z Vily, určitě „na to vlítne“. Sexuální abstinence už pořádně leze Lucce na mozek, a nejen jí. Zakládat neplánovaně rodinu se jí ale ani trochu nechce, a tak už teď přemýšlí, jak vyřešit otázku antikoncepce.

Čeho je nedostatek, po tom lidé zpravidla nejvíc touží. V případě VyVolených je to vlivem už téměř tříměsíční izolace ve Vile sex. Každý požitek však přináší s sebou i úskalí a v tomto případě leckdy pořádně zákeřná, a tak Lucka už teď plánuje. Musím udělat něco s antikoncepcí. Abych vylezla z Vily, hned na to vlítla a pak po devíti měsících... No to se mi nechce,“ svěřila se holkám. „Já se zase budu po takové době před manželem stydět. Vždycky se napoprvé stydím,“ posteskla si zkušená matka rodiny Romana. Mělo by jí snad vadit předvádění faldíků v soukromí, když je předtím mohl hodnotit díky kamerám ve Vile celý národ?

Zn.: Hledám trenéra

Těhotenství však není jedinou hrozbou, a tak Lucčina lehkomyslnost přinejmenším překvapí. Přiznala totiž, že ještě nikdy neměla sex s kondomem. V době lavinového nárůstu nebezpečných chorob, od žloutenky až po pohlavní nemoci, je takové přiznání zarážející. Že by byla Lucka se zodpovědností k sobě i druhým přece jen na štíru? A navíc začala nestoudně fantazírovat, jak by měl její budoucí partner vypadat, zřejmě vlivem feromonů, které na sebe holky naplácaly, aniž by pro jejich působení měly adekvátní uplatnění. Nejraději by prý mladého, svalnatého, dominantního fitness trenéra. „Chci nějakého pc pc (naznačila pusinky) samečka,“ culila se. Takže pánové, zhodnoťte před zrcadlem své kvality, možná máte šanci!

Co je nového u VyVolených? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Velké finále nadohled, další Zúčtování v úterý večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Stačilo jen málo a Romana s Vladkem se zase poštěkali. Podívejte se na video:

Je jich málo, a tak jim už k radosti stačí sebemenší pitomost. Mrkněte na video:

Romany se připomínky jedné z divaček velmi dotkly. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.