Seriály a filmy

18. listopadu 2013 11:36

E. Bozonová

Lucka touží po svalnatci

Jen co vyjde ven z Vily, určitě „na to vlítne“. Sexuální abstinence už pořádně leze Lucce na mozek, a nejen jí. Zakládat neplánovaně rodinu se jí ale ani trochu nechce, a tak už teď přemýšlí, jak vyřešit otázku antikoncepce.

Čeho je nedostatek, po tom lidé zpravidla nejvíc touží. V případě VyVolených je to vlivem už téměř tříměsíční izolace ve Vile sex. Každý požitek však přináší s sebou i úskalí a v tomto případě leckdy pořádně zákeřná, a tak Lucka už teď plánuje. Musím udělat něco s antikoncepcí. Abych vylezla z Vily, hned na to vlítla a pak po devíti měsících... No to se mi nechce,“ svěřila se holkám. „Já se zase budu po takové době před manželem stydět. Vždycky se napoprvé stydím,“ posteskla si zkušená matka rodiny Romana. Mělo by jí snad vadit předvádění faldíků v soukromí, když je předtím mohl hodnotit díky kamerám ve Vile celý národ?

Zn.: Hledám trenéra

Těhotenství však není jedinou hrozbou, a tak Lucčina lehkomyslnost přinejmenším překvapí. Přiznala totiž, že ještě nikdy neměla sex s kondomem. V době lavinového nárůstu nebezpečných chorob, od žloutenky až po pohlavní nemoci, je takové přiznání zarážející. Že by byla Lucka se zodpovědností k sobě i druhým přece jen na štíru? A navíc začala nestoudně fantazírovat, jak by měl její budoucí partner vypadat, zřejmě vlivem feromonů, které na sebe holky naplácaly, aniž by pro jejich působení měly adekvátní uplatnění. Nejraději by prý mladého, svalnatého, dominantního fitness trenéra. „Chci nějakého pc pc (naznačila pusinky) samečka,“ culila se. Takže pánové, zhodnoťte před zrcadlem své kvality, možná máte šanci!

Co je nového u VyVolených? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Velké finále nadohled, další Zúčtování v úterý večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Podobné články

Stačilo jen málo a Romana s Vladkem se zase poštěkali. Podívejte se na video:

Podobné články

Je jich málo, a tak jim už k radosti stačí sebemenší pitomost. Mrkněte na video:

Podobné články

Romany se připomínky jedné z divaček velmi dotkly. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.