Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

To je on: Nejkrásnější muž světa je v Česku! Líbí?

Být nejkrásnějším mužem planety je řehole. Mister International Ali Hammoud z Libanonou, který přiletěl do Prahy, by o tom mohl vyprávět...
Vydáno: 21.08.2013
Ali Hammoud v celé své kráse
Ali Hammoud v celé své kráse Autor: archiv soutěže Muž roku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podmínky pro udržení titulu jsou docela kruté. Krasavec se nesmí během svého kralování zamilovat a nemůže pít alkohol. V České republice ho bude hlídat organizátor Muže roku David Novotný.

„Dostal jsem nařízeno, že to musí Ali dodržovat, tak snad ho uhlídám,“ doufá Novotný, který krasavce doveze na finálový večer Muže roku 23. srpna v Náchodě.

Učí se polku!

Mister International Ali Hammoud se kromě cestování po světě připravuje i na vystoupení v libanonské verzi pořadu StarDance.

„Vůbec neumím tancovat a čekají mě hodiny tvrdé práce, abych se uměl aspoň trochu pohybovat. Musím se dokonce naučit i valčík nebo polku,“ říká Mister International Ali Hammoud.

Není to ale jen prázdný hezounek, jak by se mohlo zdát, Ali také podniká v oblasti počítačových technologií: „Mám jednu pobočku v Libanonu a jednu ve Spojených arabských emirátech,“ chlubí se.

Kde na něj můžete natrefit?

Mister International má v Čechách skutečně nabitý program: v Poslanecké sněmovně ho čeká schůzka s místopředsedkyní zdravotního výboru Soňou Markovou, navštíví hrad Křivoklát, pojede na finálový večer do Náchoda, navštíví náchodský zámek, také se zúčastní setkání s královnou Mary Reynolds. Navíc si ho vyžádali babičky z domova důchodců, takže se má libanonský krasavec na co těšit.

 -dad-

 

Mohlo by vás zajímat:


Video VIP zprávy: Soutěž muž roku

Soumrak krasavců: Jak o sebe pečují finalisté soutěže Muž roku?

Reklama