To je on: Nejkrásnější muž světa je v Česku! Líbí?

Být nejkrásnějším mužem planety je řehole. Mister International Ali Hammoud z Libanonou, který přiletěl do Prahy, by o tom mohl vyprávět...

Podmínky pro udržení titulu jsou docela kruté. Krasavec se nesmí během svého kralování zamilovat a nemůže pít alkohol. V České republice ho bude hlídat organizátor Muže roku David Novotný.

„Dostal jsem nařízeno, že to musí Ali dodržovat, tak snad ho uhlídám,“ doufá Novotný, který krasavce doveze na finálový večer Muže roku 23. srpna v Náchodě.

Učí se polku!

Mister International Ali Hammoud se kromě cestování po světě připravuje i na vystoupení v libanonské verzi pořadu StarDance.

„Vůbec neumím tancovat a čekají mě hodiny tvrdé práce, abych se uměl aspoň trochu pohybovat. Musím se dokonce naučit i valčík nebo polku,“ říká Mister International Ali Hammoud.

Není to ale jen prázdný hezounek, jak by se mohlo zdát, Ali také podniká v oblasti počítačových technologií: „Mám jednu pobočku v Libanonu a jednu ve Spojených arabských emirátech,“ chlubí se.

Kde na něj můžete natrefit?

Mister International má v Čechách skutečně nabitý program: v Poslanecké sněmovně ho čeká schůzka s místopředsedkyní zdravotního výboru Soňou Markovou, navštíví hrad Křivoklát, pojede na finálový večer do Náchoda, navštíví náchodský zámek, také se zúčastní setkání s královnou Mary Reynolds. Navíc si ho vyžádali babičky z domova důchodců, takže se má libanonský krasavec na co těšit.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky Náchod Spojené arabské emiráty Česko Praha Libanon David Novotný StarDance Poslanecká sněmovna ČR Mister International Soňa Marková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.