Seriály a filmy

19. listopadu 2013 20:36

E. Bozonová

Na koho to slovo padne – do Duelu půjde Lucka!

Rozhodovat ve čtveřici o největším provinilci, když se vlastně všichni mají docela rádi, to je úkol téměř vražedný. Přesto se VyVolení museli při úterním Zúčtování rozhodnout. Málem se rozpočítávali jako děcka na pískovišti, nakonec ale verdikt padl – do Duelu půjde v pátek Lucka.

VyVolení se shodli, že život ve Vile pouze ve čtyřech je psychicky velmi náročný. I na optimistickou Lucku dokonce padá depka. Vůbec si tudíž nedovedou představit, že by jich mělo být ještě méně. Přesto to tak bude, protože tento týden pokračuje reality show o pět milionů striktně podle pravidel Zúčtování – Výzva – Duel. V pátek večer osiří ve Vile poslední trojice, která bude muset společně prožít až do Velkého finále další týden.

Terezin výslech

Během tohoto Zúčtování se výjimečně odehrál i oblíbený bleskový výslech, který si moderátorka Tereza Pergnerová zpravidla velmi užívá. Tentokrát však nezpovídala ve studiu VyVolených nikoho ze soutěžících, ale Lucčinu kamarádku Lucii a Vladkova kolegu Čendu.

Se zavřenýma očima

Přesně tak jakoby VyVolení losovali, koho ze svého středu pošlou do pátečního souboje. Překvapivě ani v této fázi hry nezapracovala taktika – ve čtvrté řadě reality show zkrátka máme Vilou plnou srdíčkových dušiček. Nakonec si předávali palce, div že to u zúčtovací tabule neoplakali. A na koho to slovo padlo? Nakonec sehrály roli při rozhodování nejčerstvější bezdůvodné hysterické výlevy, a tak do posledního klasického Duelu půjde již v pátek Lucka.

Jako z jiné planety

Bezprostředně po dnešním Zúčtování čeká VyVolené další mimořádné překvapení – ve Vile přistane vesmírná návštěva z jiné galaxie. Jak se soutěžící vyrovnají s blízkým setkáním třetího druhu? A dokážou najít společnou řeč i s mimozemšťanem? Nenechte si ujít přímý přenos této mimořádné události, Prima Love vysílá Vila živě již v 21:50!

VyVolení bojovali s nebezpečnou chorobou, kerá zachvátila Vilu - lenorou. Podívejte se na video:

K svátku dostala Romana mimo jiné i striptéra ze Stodolní. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.