Seriály a filmy

19. listopadu 2013 12:12

E. Bozonová

Blízké setkání třetího druhu ve Vile. Sledujte dnes přímý přenos!

Mimořádnou návštěvu očekává Vila během dnešního večera. VyVolení přivítají neobvyklého hosta z jiné planety. Nenechte si ujít přílet mimozemšťanů v přímém přenosu už dnes večer na Primě!

Vše je domluveno, naplánováno… spojení štábu VyVolených s představiteli mimozemské civilizace funguje stoprocentně. Netrpělivě očekávanému blízkému setkání třetího druhu již nic nebrání. Návštěvnice z jiné planety přistane se svým vesmírným korábem dnes večer přímo na terase Vily, aby vnesla do života soutěžících alespoň trochu osvěty a pořádku. Její příchod na planetu Zemi se jistě stane jedinečným a historicky neopakovatelným zážitkem.

Vesmírná pravidla

Excentrická Regina jako mezigalaktická hygienička znovu přijde VyVoleným vysvětlit své názory na zdravý životní styl i existenci jiných civilizací ve vesmíru. Podrobněji jim přiblíží zvyky, názory a způsob života mimozemšťanů, kterých je podle jejího vlastního tvrzení 62 různobarevných druhů. O kterém z nich má nejpodrobnější informace, jež hodlá předat nevěřícím zástupcům omezeného obyvatelstva planety Země?

Další Zúčtování už dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile po Zúčtování? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 21:50!

Pavlína zpovídala pohádkové Vladko-zrcadlo. Podívejte se na video:

Přídělový systém potravin se ve Vile neosvědčil, Lucka kradla jako straka. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.