Seriály a filmy

19. listopadu 2013 11:26

E. Bozonová

Vyřazený Honza nemá na svou přítelkyni čas

Na své nejbližší nemá Honza po odchodu z Vily zatím vůbec čas. Přímo z Duelu ho odvezli do práce, kde na něj čekala spousta příznivců, pak slavil s exVyVolenými… Jeho návrat do každodenní reality byl prostě náročný. Co tomu říká?

Co jsi udělal jako první, když jsi vyšel z Vily? Šel jsem za známými, zeptal jsem se, jestli je všechno v pohodě, jestli se nic nezměnilo, a jeli jsme domů.

S kým ses už setkal? Viděl jsem rodinu a nejbližší kamarády. Víc jsem toho nestihl. Přítelkyni jsem viděl jenom po Duelu, pozdravili jsme se, dali si pusu, a to bylo všechno.

Už jsi četl, co se o tobě psalo? Vůbec jsem na to nekoukal.

Jak reagovali tvoji známí? Všichni mi fandili, podporovali mě, ptali se, jaké to bylo ve Vile… Všechno je dobrý.

A co cizí lidi? Když jsme přijeli do klubu, v němž pracuju, hned se tam šli všichni se mnou vyfotit, nějaký ten podpis jsem dal. Ale jinak cizí lidi moc nereagují.

Přítelkyně nejela s tebou? To je asi hodně tolerantní… To právě není, proto tam nejela.

Píšou ti holky na Facebooku? Něco napsaly, ale spíš negativního než pozitivního. Hlavně tam nemám fotku, takže to možná dostává někdo jiný se stejným jménem.

Měl jsi ve Vile nějakou taktiku?

Neměl. Šel jsem si to tam užít a porazit Vlada. To byla moje taktika.

Už jsi s někým spal?

Tak to jsem taky ještě nestihl. Po Duelu jsem jel domů, tam není s kým, a na dnešek jsem vůbec nespal.

Kde jsi byl? Šli jsme s Evčou a Jafarem kalit a Niki jsme potkali úplně náhodou…

Chceš nějak zužitkovat tu nabytou slávu? Kdyby se něco naskytlo, tak bych do toho šel. Ale jinak zůstávám ve své práci. S návratem nemám problém.

Co plánuješ na zítřek? Už se chci konečně pořádně vyspat a vyřešit všechny náležitosti. Mám nějaké dopisy na poště, z pracáku a tak. Asi mě čekají nějaké sankce.

Už ses koukal na VyVolené, aspoň na on-line kamerách? Včera jsem byl za kámošem, který mi neustále říkal: Podívej, tady psali… a tohle… Řekl jsem mu: Ani mi to neukazuj, já to radši ani nechci vědět. Právě když jsme vyráželi, tak začínala v televizi rekapitulace, takže jsem viděl aspoň začátek.

Vrátil by ses do Vily? Jsem úplně nadšenej, šel bych znovu, ale od začátku. Takhle jsem měl nevýhodu, že už tam měl každý svoji roli a zařadit se bylo těžší. Myslím si, že jsem tam neudělal nic hroznýho či špatnýho, za co bych se musel stydět, a nebyl jsem na nikoho zlej…

Koho tipuješ na vítěze? Chtěl bych, aby vyhrála Lucka nebo Pája, ale myslím, že vyhraje Romana nebo Vlado. Jestli je to podle mojí teorie, kterou jsem tam vymyslel – že na tabuli jsou poskládána jména podle toho, jak si kdo ve hře stojí… Pořád se to měnilo, ale Romana zůstávala nahoře.

Tahle Honzova teorie je ale pořádně přitažená za vlasy. Jediná čísla, která mohou něco naznačit, jsou výsledky z Duelů. Žádné statistiky neexistují, a už vůbec se jimi neřídí pořadí jmen jednotlivých soutěžících na zúčtovací tabuli. Kontrolují je a rovnají před každým dalším Zúčtováním rekvizitáři, a pokud snad něco změní, pak jen proto, aby tabule působila co nejlépe z estetického hlediska.

Další Zúčtování už dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile po Zúčtování? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 21:50!

Co se Pavlína dozvěděla od kouzelného Vladko-zrcadla? Podívejte se na video:

Přídělový systém potravin se ve Vile neujal, Lucka kradla jako straka. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.