Seriály a filmy

18. října 2013 13:42

E. Bozonová

Nikol a Honza: Láskyplné loučení?

Poté, co Nikol ztratila v Duelu s Evou Pepu, padl jí do oka Honza. Na souboj před kamerami ho ale vyzval ve čtvrtek Láďa, a tak nejhezčí VyVolené už zase hrozí, že zůstane ve Vile bez obdivovatele. Čtvrteční noční hodiny tudíž věnovala něžnému loučení. A stálo to za to.

Divák nemrava si už zase přijde na své. Poté, co se půvabná Nikol zaměřila po Pepově odchodu na Honzu – také na koho jiného, když už ve Vile žádný jiný „čistokrevný“ chlap nezůstal – už jí zase hrozí samota. Jestli Honza prohraje v Duelu s Láďou, kdopak bude vzdávat hold jejím půvabům? Ta představa byla pro Nikol tak příšerná, že se k Honzíkovi přimkla a rozhodla se obdařit ho co možná nejvíc svou přízní. Samozřejmě v mezích slušnosti, takže došlo pouze na techtle. Na její obhajobu nutno připomenout, že na její rozvernosti měla lví podíl určitá dávka požitého alkoholu. A tak si milovníci Nikoliných ladných křivek určitě přijdou na své.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Jak dopadne sedmý Duel? Vrátí se do hry Láďa, nebo Honza? Nenechte si ujít přímý přenos na Primě dnes ve 20:15!

Nahlédněte přímo do středu dění. Dívejte se na Vila živě na Primě love ve 22:30!

Večer před sedmým Duelem se VyVolení pořádně rozjeli. Podívejte se na video:

Podobné články

Říct něco hezkého druhým bývá leckdy mnohem těžší než ho seřvat. Mrkněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.