Seriály a filmy

18. října 2013 13:42

E. Bozonová

Nikol a Honza: Láskyplné loučení?

Poté, co Nikol ztratila v Duelu s Evou Pepu, padl jí do oka Honza. Na souboj před kamerami ho ale vyzval ve čtvrtek Láďa, a tak nejhezčí VyVolené už zase hrozí, že zůstane ve Vile bez obdivovatele. Čtvrteční noční hodiny tudíž věnovala něžnému loučení. A stálo to za to.

Divák nemrava si už zase přijde na své. Poté, co se půvabná Nikol zaměřila po Pepově odchodu na Honzu – také na koho jiného, když už ve Vile žádný jiný „čistokrevný“ chlap nezůstal – už jí zase hrozí samota. Jestli Honza prohraje v Duelu s Láďou, kdopak bude vzdávat hold jejím půvabům? Ta představa byla pro Nikol tak příšerná, že se k Honzíkovi přimkla a rozhodla se obdařit ho co možná nejvíc svou přízní. Samozřejmě v mezích slušnosti, takže došlo pouze na techtle. Na její obhajobu nutno připomenout, že na její rozvernosti měla lví podíl určitá dávka požitého alkoholu. A tak si milovníci Nikoliných ladných křivek určitě přijdou na své.

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Jak dopadne sedmý Duel? Vrátí se do hry Láďa, nebo Honza? Nenechte si ujít přímý přenos na Primě dnes ve 20:15!

Nahlédněte přímo do středu dění. Dívejte se na Vila živě na Primě love ve 22:30!

Večer před sedmým Duelem se VyVolení pořádně rozjeli. Podívejte se na video:

Říct něco hezkého druhým bývá leckdy mnohem těžší než ho seřvat. Mrkněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.