Seriály a filmy

18. října 2013 08:53

E. Bozonová

Pošli to dál…

Proč neříct občas něco hezkého lidem, které máte rádi. VyVolení to pojali po svém – zahráli si starou dětskou hru Pošli to dál, v níž kolikrát na konci řetězu vznikají neuvěřitelné hlášky. Co se toho zrodilo tentokrát?

Emoce jsou to jediné, co mohou soutěžící divákům nabídnout. Někteří je však stále odmítají ukázat. A tak se do toho museli pustit. Nikol vytkla Romaně, že je k ostatním tvrdá. Pavlína si myslí, že je dost otevřená, co cítí, to udělá. Jafar měl strach, že se něco takového nedá udělat na povel. Lucka prý nechce, aby jí Vladko důvěřoval. Ona mu taky nevěří, ale chce na něj nějak působit. Už s ním nechce mít další konflikt, proto raději bude chladná.

Slůvko jako pohlazení?

Romaně by prý udělalo radost, kdyby viděla úsměv v Evině tváři. Eva konstatovala, že když jí bylo hodně zle, jediný Ládík za ní přišel a zeptal se jí, jestli jí nemůže pomoct. Reginu prý zaujala Romana tím, že je srdcařka, ale vytáčí se na maličkostech, což je zbytečné. Vladka zase nebavilo, jak se prý Romana přiživovala na jeho sporu s Thomasem, a Pavlína mu dala zapravdu.

Konečně trochu chvály

Honza prohlásil, že Pavlína je super holka, nikomu neleží v žaludku. Pavlína byla při jeho slovech na rozpacích, nemá ráda, když ji někdo chválí. Vladkovi je prý vděčná, že jí vždy řekne pravdu do očí. Jafar řekl Nikol, že je krásná ženská a navíc prima baba do nepohody. Ládík řekl Pavlíně, že se mu hrozně líbí jejich vztah s Mirkou, také by chtěl takový. Pro Lucku je Nikol přirozenou autoritou, hned si jí začala vážit. A Nikol dodala, že je to vzájemné.

Co všechno si VyVolení navzájem řekli? Podívejte se na video:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Jak dopadne sedmý Duel? Vrátí se do hry Láďa, nebo Honza? Nenechte si ujít přímý přenos na Primě dnes ve 20:15!

Nahlédněte přímo do středu dění. Dívejte se na Vila živě na Prima love ve 22:30!

Podobné články

VyVolení vykřičeli do světa, koho mají rádi. Mrkněte na video:

Podobné články

Projít přes takovou živou překážku, jakou je Jafar, není vůbec snadné. Podívejte se na video:

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.