Seriály a filmy

20. října 2013 11:56

Iveta Zábová

Olympiáda: Zápas i cvičení na kladině!

Pravdou je, že ke zdravé životosprávě mají naši soutěžící hodně daleko. Náš štáb se rozhodl přispět k jejich zdraví nejdříve prohibicí, pak veganským týdnem a nakonec VyVolení zapotili svá těla během sobotní olympiády.

Nechyběl olympijský oheň, vlajky jednotlivých států a napínavá sportovní klání! Fyzicky nejslabší Regina byla moderátorkou, rozhodčí i časomírou a své role se zhostila se ctí. A v čem se soutěžilo? První byly řecko-římské zápasy, kdy tím nejzajímavějším byl zápas mezi Jafarem a Vladkem, Luckou a Pavlínou nebo Nikol a Honzou – v silovém souboji vyhrál samozřejmě Jafar! Mezi další souboje patřil běh na běžkách kolem bazénů, jízda v autíčkách, akvabely a cvičení na kladině! Mrkněte se na skvělé video!

Nezapomeňte nás sledovat ve Zprávách z Vily v 19:40 a Noční show ve 23:05!

Video: Olympiáda

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.