Seriály a filmy

20. října 2013 11:56

Iveta Zábová

Olympiáda: Zápas i cvičení na kladině!

Pravdou je, že ke zdravé životosprávě mají naši soutěžící hodně daleko. Náš štáb se rozhodl přispět k jejich zdraví nejdříve prohibicí, pak veganským týdnem a nakonec VyVolení zapotili svá těla během sobotní olympiády.

Nechyběl olympijský oheň, vlajky jednotlivých států a napínavá sportovní klání! Fyzicky nejslabší Regina byla moderátorkou, rozhodčí i časomírou a své role se zhostila se ctí. A v čem se soutěžilo? První byly řecko-římské zápasy, kdy tím nejzajímavějším byl zápas mezi Jafarem a Vladkem, Luckou a Pavlínou nebo Nikol a Honzou – v silovém souboji vyhrál samozřejmě Jafar! Mezi další souboje patřil běh na běžkách kolem bazénů, jízda v autíčkách, akvabely a cvičení na kladině! Mrkněte se na skvělé video!

Nezapomeňte nás sledovat ve Zprávách z Vily v 19:40 a Noční show ve 23:05!

Video: Olympiáda

Podobné články

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 2. 2026

Berani, nespadněte dnes do pasti „chudák já“. Když se věci opakovaně nevyvíjejí podle vašich představ nebo se vám dějí špatné věci, může být velmi snadné propadnout mentalitě oběti. Přestože však nemůžeme vždy ovlivnit to, co se kolem nás a nám děje, vždy máme na výběr, jak se s tím vypořádáme. Truchlení může být zásadním prvkem pro uzdravení, ale je zde tenká hranice. Rozhodněte se pokračovat a trvejte na tom, že se k sobě budete chovat lépe.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.