Seriály a filmy

19. září 2013 08:58

E. Bozonová

Romana prohrála rodinu v kasinu. Už se nemá kam vrátit?

Nejupovídanější z VyVolených trápí velké starosti. Romana se bojí, že před startem show doma pokazila snad vše, co se dalo. Bojí se, že si definitivně zničila domov a už se nebude mít kam vrátit!

Do nejtajnějšího koutku duše nechala ostatní VyVolené nahlédnout temperamentní a ukecaná Romana, i když se jí zpočátku moc nechtělo. Nechápala, proč by měla před kamerami vykládat celému národu něco tajného. Nakonec se ale svěřila s problémem, nad nímž se ostatním zatajil dech. Z domova prý odcházela uprostřed vážné partnerské krize a obává se, že už se nemá kam vrátit.

Bývalá gamblerka

Její manžel Petr má zřejmě svatozář a musí mu na bláznivé partnerce velmi záležet. Brali se velmi brzy, Romana otěhotněla už v devatenácti letech. V době, kdy pracovala pro Korejce, si pak zvykla chodit s nimi do kasina. Propadla hráčské vášni, kterou ničila život sobě i celé rodině čtyři roky. Nakonec se přece jen začala léčit a manžel ji ze všech sil podporoval.

Nevážila si svých nejbližších

Romana otevřeně přiznává, že bez manžela by nikdy nad závislostí nedokázala zvítězit. Přesto právě v době, kdy se přihlásila do VyVolených, prožívali další partnerskou krizi. Manžel totiž s jejím odchodem do Vily nesouhlasil. Temperamentní baculka moc dobře ví, že pro ni manžel udělal velmi mnoho, ona si toho ale nedokázala dřív vážit a viděla na něm jenom to špatné. Bojí se, že ztratila rodinu a doma už ji nebudou chtít.

Dnešní Zprávy z Vily na Primě v 19.40!

Koho si Zdenča vybere do Duelu? Nenechte si ujít dnešní Výzvu v přímém přenosu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.