Seriály a filmy

31. října 2013 09:47

E. Bozonová

S kým půjde Lucka do Duelu? Výzva již dnes večer!

Už došlo i na okatou zrzku, kterou soupeři poslali čtyřmi palci do pátečního Duelu. Koho si Lucka vybere za soupeře? Nenechte si ujít devátou Výzvu v přímém přenosu, dnes na Primě ve 20:15!

Poprvé kříží své zbraně ve studiu VyVolených i svérázná Lucka, která se zatím za brány Vily ještě nepodívala. Zatímco dva měsíce byla empatická a všichni ji měli rádi, poslední dobou začala najednou vystrkovat růžky. Chtěla snad sama sobě dokázat, že do Vily opravdu patří?

Splněné přání?

Lucie se opravdu chystala do Duelu co možná nejdřív a tomuto cíli přizpůsobila své chování. Zřejmě se nechtěla dostat do pozice mazánka, jaké se před lety v první řadě VyVolených těšila nenápadná Kačenka, jež prošla bez úhony až do finále. Byla to taková hodná holčička, které se nikdo neodvážil ublížit. A taková pozice prostě není Lucce vlastní, nemohla by se v ní cítit dobře. „Chtěla sem jít tento pátek,“ prohlásila Lucie po Zúčtování. „Jsou tam samé jedničky (1. 11. – pozn. red.), mamka má narozeniny a myslím si, že to bude můj šťastný den. Bude to boj. Doufám, že Nikol pomstím, bude to můj den a vyhraju.“

Lepší než brilianty

Od úterního Zúčtování je Lucie spokojená, jakoby dostala zásnubní prsten s brilianty. Také dala zcela jasně najevo, že vezme s sebou do Duelu Jafara, protože tihle dva si, mírně řečeno, opravdu moc nerozumějí. Navíc se Lucka stále nedokáže smířit s tím, že Jafar po pouhých jedenácti dnech ve Vile porazil její kamarádku Nikol, kterou VyVolení považovali za favoritku celé show. Přesto s ostatními soutěžícími lomcuje nejistota. Hlavně Romana a Pavlína se obávají, že by mohlo dojít při Výzvě i na ně. Jafar jim totiž připadá po vítězství nad Nikol jako nestravitelné sousto a na Vladka si podle nich Lucka taky netroufne. Dodrží Lucie při výběru soupeře slovo? Nenechte si ujít přímý přenos deváté Výzvy, dnes na Primě ve 20:15!

Koho si vybere Lucka do Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

Sledujte v přímém přenosu dění u VyVolených Vila živě dnes na Prima love ve 21:50!

Jak se zbavit stresu? Zabalte ho do magického klubíčka jako VyVolení. Mrkněte na video:

Když se Romana a Vladko rozjedou, ve štábu všichni honem strhávají sluchátka, aby nepřišli o uši. Mrkněte na video:

Honza míchal magické koktejly, do nichž Regina přidávala něco navíc. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.