Seriály a filmy

18. října 2013 19:11

E. Bozonová

Sedmý Duel má vítěze: Do Vily se vrací Honza

Další napínavý souboj mají VyVolení právě za sebou. O návrat do Vily se v něm utkali plachý Láďa s hezounkem Honzou, oba během dění ve Vile spíš nenápadní. A u diváků tentokrát bodovala vizáž. Se skóre 42:58 procentům diváckých hlasů se do Vily vrací Honza!

Přemýšlivý nenápadný Láďa, který tvrdil, že se do Duelu těší, zvolil za soupeře hezounka Honzu a doplatil na to. Zapomněl na fakt, že slovo divák je odvozeno od slovesa dívat se. Televizní divák tudíž vnímá své favority nejen podle toho, co od nich slyší, ale vybírá i podle dojmů, které vnímá očima. A v tomto směru musel jednoznačně zabodovat díky vypracované postavě a tváři vymydleného metrosexuála Honza.

Koho chtěli VyVolení

Láďovi fantila ve studiu jeho kamarádka z gymnázia Romana, Honzu zase přišli podpořit maminka, tatínek sestra a kamarádi. Když se moderátorka Tereza Pergnerová zeptala VyVolených, koho z duelantů chtějí zpátky do Vily, za Honzu se postavili kromě Romany a Reginy všichni VyVolení. A Zdena Regina prozradila, že jí ve věštbě vyšlo Honzovo vítězství.

Chlapi na vymření

Čtvrté řadě show i po sedmém Duelu dál hrozí, že se brzy promění v ryze dámskou záležitost. Pozice silnějšího pohlaví bude muset nadále hájit právě Honza s podporou nováčka, obra Jafara, protože Vladka vzhledem k jeho sexuální orientaci a hysterické povaze většinou diváci za chlapa nepovažují. Honza to tudíž nebude mít snadné. Zatímco doposud se jenom vezl a občas předvedl kamerám své fyzické přednosti, pro uhájení chlapských pozic ve Vile bude muset v boji o pět milionů předvést fanouškům VyVolených něco víc.

Nahlédněte přímo do středu dění. Dívejte se na Vila živě, na Prima Love ve 22:30!

VyVolení svedli souboj s vlastní nešikovností. Podívejte se na video:

Po delším váhání vyzkoušel trampolínu i Jafar. Koukněte se na video:

V noci po Výzvě se VyVolení pořádně rozjeli. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.