Seriály a filmy

30. října 2013 11:03

E. Bozonová

Šutr v Nikolině žaludku – Jafar!

Prohru s golemem, který se ve Vile sotva ohřál, nemůže Nikol stále skousnout, i když se tváří statečně. V prvním setkání po Duelu si ale vůči němu nebrala servítky. Získává snad Jafar fanoušky věčným brbláním a vulgárními nadávkami?

První setkání Nikol s Jafarem po prohraném Duelu zprostředkovala zapřisáhlým rivalům moderátorka Tereza Pergnerová prostřednictvím obrazovky v obýváku během úterního Zúčtování. Sexy brunetka využila situace a rovnou si do něj rýpla otázkou, jak si vysvětluje svou výhru v Duelu, když se ve Vile jenom válí na gauči. „To se asi díváš na jiný pořad,“ odsekl jí v tu ránu našlápnutý obr.

Další souboj v přímém přenosu

V klidu neproběhlo ani jejich následující setkání – tentokrát už tváří v tvář při Nikolině návštěvě Vily. Naštvaný Jafar brblal, že je mu z toho, co mu Nikol řekla v přímém přenosu, na bl… „Tady už Nikol nebydlí, tady ne!“ vztekal se. A jen co prošla dveřmi, Nikol v záplavě „lichotek“ na jeho adresu pokračovala. Zopakovala, že se ve Vile jen válí, a jestli si myslí, že může porazit úplně všechny, tak mu to přeje. Je prý moc sebejistý. Golem byl uražen. „Byla to špinavost, když o mně řekla, že jen ležím na gauči,“ vztekal se. „Dělám show tam, kde je to třeba, venku se tím živím.“ Vzápětí se ho Nikol zeptala, jestli si připadá jako pán kvůli tomu, že ji porazil.

Slušnost vítězí?

Během pár minut Jafarovi zchladla hlava a zřejmě mu došlo, že se rozhodně nechová jako gentleman. A tak se to snažil honem napravit, ovšem pouze v soukromí. K posypání hlavy popelem si pozval do prádelny nejen Nikol, ale i Lucku, a snažil se jim vysvětlit, že se vzteknul a naštval, protože měl pocit, že ho obě koply pod pás. Jestli to lze, tak mi odpusťte,“ požádal je. Myslel to upřímně, nebo se jen snažil sbírat další body u fanoušků?

Video:

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Koho si vybere Lucka do Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

Proč vařit pro ostatní? Jafar tento úkol chápal jako trest. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.